Anasayfa
15 Şubat 2018 ( 691 izlenme )
Reklamlar

'15 Temmuz şehidi'nin oğlundan Başbakan'a: Sırıtılanlar, terbiyesizler!..

"Samimiyete, ciddiyete, ağırbaşlılığa, sorumluluğa, az konuşmaya muhtacız"

Başbakan Binali Yıldırım, Muğla'da partisinin kongresinde  "Başbakan bizi Afrin'e götür " tezahüratlarında bulunan salondaki partililere, gülümseyerek "Çıkışta hazır olun, gidiyoruz" şeklinde cevap vermişti. Yıldırım'ın cevabı üzerine salondaki partililer de, Yıldırım'ı alkışlayarak destek olmuştu. Bu görüntüleri sosyal medyadan paylaşan 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden Yeni Şafak gazetesi foto muhabiri Mustafa Cambaz'ın oğlu Alpaslan Cambaz, tepki gösterdi.

Cambaz, “ Komik mi? Şu anki HDP kongresi ne kadar sinirlendiriyorsa şu ciddiyetsiz görüntü de o kadar sinirlendirmeli sizi. Devlet kademelerinde devlet terbiyesi görmüş insanlar bulmak istiyoruz. Sırıtanlar, terbiyesizler görmek istemiyoruz. Samimiyete, ciddiyete, ağırbaşlılığa, sorumluluğa, az konuşmaya muhtacız. Ne bir partim ne de bir cemaatim var. Sadece bir devletim olsun istiyorum ” diye yazdı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FERHAT TUNÇ’TAN ORHAN GENCEBAY’A CEVAP NEVŞİN MENGÜ'YE BÜYÜK ŞOK! CUMAYA GELEN KALABALIK... İşte CHP'nin Yeni Genel Başkan Adayı! Anne öz oğluna, baba öz kızına tecavüz etti!