Anasayfa
26 Mart 2018 ( 512 izlenme )
Reklamlar

2018 yılında Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatacak bazı olaylar.

Üçüncü Dünya Savaşı'nın ne zaman ve nasıl başlayacağı Nostradamus'un ünlü 'Les Propheties' kitabında bahsedilen en dikkat çekici kehanetlerden birisi. Bu kehanete göre 2018 yılında Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatacak bazı olaylar patlak verecek.


Nostradamus'un en önemli kehaneti savaşın Fransa ve Almanya'da başlayacağını öngörmesi...

27 YIL SÜRECEK'

Kitabında Üçüncü Dünya Savaşı'nı açıkladığı şöyle bir cümle bulunuyor: 'Dünyanın iki büyük gücü arasında bir savaş çıkacak ve 27 yıl sürecek.'


Bazı komplo teorisyenleri Nostradamus'un bu teorisine karşın, bahsedilen büyük savaşın Çin, Rusya, Kuzey Kore ittifakına karşı ABD ile yaşanacağını iddia ediyor.

Nostradamus savaş esnasında yaşanacağını tahmin ettiği büyük bir kriz hakkında ise, "Zenginler ölüp ölüler dirilecek" ifadesini kullanıyor.

Nostradamus, 2018 yılında ABD genelinde büyük felaketler yaşayacağını öngörüyor. Ünlü kâhine göre ABD'nin batısında büyük bir deprem meydana gelecek ve deprem küresel çapta felaketleri tetikleyecek.İlginçtir ki 2016'da ABD Jeoloji Araştırmaları Kurumu, Cascasia Dalma Zonu'nda sismik faaliyetler olduğunu tespit etti.


Bilim insanları da Cascadia Dalma Zonu ve Kaliforniya fay hatlarında uzun süredir 8 ve daha büyük bir depremin olmadığına dikkat çekiyor.


Nostradamus, İtalya'da bulunan Vezüv Yanardağı'nın patlayacağını ve zemini her beş dakikada bir sarsacağını, bunun sonucu olarak da 6 bin kişinin yaşamını yitireceğini söylüyor.


Nostradamus'a göre 2018 yılında Dünya'ya dev bir gök cismi çarpacak. Bu kehanetle ilgili kitapta şöyle bir cümle yer alıyor: 'Gökyüzünde görünecek olan bir kuyrukluyıldızla beraber büyük bir felaket gerçekleşecek. Nükleer terör ya da doğal felaket gezegeni tahrip edecek.'

Bir gün Dünya'ya bir asteroid ya da kuyrukluyıldız düşme ihtimali olsa da NASA, en azından önümüzdeki 100 yıl boyunca böyle bir olayın gerçekleşmeyeceğini belirtiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni Zarrablar görevde: Ekim’de kaynağı bilinmeyen 3,8 milyar dolar Türkiye’de Oha diyeceksiniz .. Yanlışlıkla Kocamın İkiziyle Birlikte Oldum, dedi herkes dondu kaldı. 2000 ÖNCESİ SİGORTALILAR DİKKAT! YÜKSEK MAAŞ ALMAK İÇİN BUNU YAPIN Kesinlikle sonuna kadar okuyunuz