Anasayfa
04 Ağustos 2018 ( 316 izlenme )
Reklamlar

29 YILDIR ARIYORDU BAKIN NEREDE BULDU

29 YILDIR ARIYORDU BAKIN NEREDE BULDU


ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına babasını bulmak için katılan Hülya Koç’un hayat hikâyesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu

Herdem Yalçın, Muammer Demirbüken ile olan dini nikâhlı evliliğinden dünyaya gelen Hülya Koç, babasının kendilerini 3 aylıkken kız çocuğu olması nedeniyle terk ettiğini söyledi.

Anneanne ve dedesiyle büyüyen Koç, onların vefatından sonra yengesi ve dayısıyla yaşamını sürdürdüğünü dile getirdi. Koç, gözyaşları içerisinde en büyük isteğinin hiç tanımadığı babasına bir kez olsun sarılmak istediğini ifade etti. Esra Erol, 10 dakika içinde baba Muammer Demirbüken'i bularak Hülya Koç'a babasının sesini ilk kez duymasını sağladı.

“ŞUAN KONUŞAMIYORUM CAMİDEYİM”

Baba, Muammer Demirbüken canlı yayında tüm bilgileri doğrularken, büyük bir şok geçirerek konuşmakta güçlük çektiği dikkatlerden kaçmadı. Yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Hülya Koç'un babası Muammer Demirbüken, kısa bir görüşmenin ardından “Şuan konuşamıyorum, camideyim” diyerek telefonu kapattı.

MEDYAFARESİ.COM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MİLYONLARIN MAAŞINA EK ZAM GELİYOR! NASA'dan TÜRKİYE'ye ÇARPICI UYARI!.. Ünlü İsim Ö-len Babasıyla Öpücüklü Selfile Çekti. Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü Erdoğan'ın En Yakınındaki İsimden En Sert İtiraz Geldi