Anasayfa
22 Mart 2018 ( 1301 izlenme )
Reklamlar

40 YAŞ ÜSTÜ HER ERKEK GÜNDE 2 BARDAK İÇSİN DEĞİŞİMİ GÖRSÜN...

KARIN ŞİŞLİĞİNDEN GAZ PROBLEMİNE, KOLESTEROL VE KALP HASTALIKLARINA KADAR TAM BİR KORUYUCU KORUYUCU NEFER!

CEVİZ SUYUNUN FAYDALARI

Bolca viitamin, Omega-3 ve yağlı asitler içeren cevizin tüm faydalarına hemen hemen herkes aşina… Uzmanların sıkça dillendirdiği gibi her gün bir avuç ceviz yemek, sağlıklı bir kalp, beyin ve kilo kontrolü için neredeyse şart.

Özellikle hamilelerde, bebek gelişimi süresince de önerilen ceviz, bebeğin beyin gelişimine katkı sağlamakta. Beyin gelişiminin yanı sıra, bebeğin ileri zamanlarında karşılaşabileceği alerjileri vakalarına karşı da tam bir korucu çeper oluşturuyor.

Cevizin faydalarını şuradan detaylıca öğrenebilirsiniz, fakat biz birazda ceviz suyunun faydalarından bahsetmek istiyoruz sizlere.

Tokluk süresini uzatır, yap yakıcı özelliği sayesinde kilo vermeyi hızlandırır.

Düzenli olarak içilen ceviz suyu yorgunluk ve halsizliği yok eder.

40 yaş üstü erkeklerin prostat problemlerini ortadan kaldırır.

Hamilelik boyunca tüketilen ceviz suyu, kilo alımını da yavaşlatır.

Karaciğer sorunlarıyla da savaşır. Karaciğeri güçlendirerek olası sıkıntıları ortadan kaldırır.

Tiroid ve kolesterol hastalarına da tavsiye edilir.

Bağırsak problemlerinde son derece etkilidir. Gaz sorunu yaşayanlar düzenli olarak içmeye devam ederse bu sorun ortadan kalkacaktır.

Yaklaşık 10 adet temizlenmiş cevizi 6 bardak ılık suya atın. 7/8 saat demlendirin. Bu karışımı sabah ve akşam bir bardak içebilirsiniz. Sabahları aç karnına, akşam ise yatmadan önce içmeye özen gösterin.

Not: Bu karışım oldukça doğal, fakat etkileri kişiden kişiye farklılık göstermekte. Bu sebeple denemeden önce doktorunuza danışmakta fayda var. Sağlıcakla 🙂

Kaynak: Mynet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşkencede ölenlere intihar süsü verdik, doktorlar da işbirliği yaptı! Tüm Çalışanları İlgilendiriyor. Hesabınıza 10 Ay Yatacak Dikkat bu haber tüm çalışanlamış olurı ilgilendiriyor. İstanbul Rasathanesi Bir Gecede Neden Yok Edildi? ünkü orada “meleklerin bacaklarına bakılıyor”du. Padişah halkın tepkisinden korktu. “Dar el-Rasad el-Cedid el-Sultani” yıkılıp dümdüz edildi. Patates Soğan Kavgası, Genç Çiftin 15 Günlük Evliliğini Bitirdi