Anasayfa
12 Ekim 2018 ( 1145 izlenme )
Reklamlar

ABD basını duyurdu! Casus Brunson'a karşılık serbest bırakılacak

ABD basını duyurdu! Casus Brunson'a karşılık serbest bırakılacak
Amerika Birleşik Devletleri'nin önde gelen gazetelerinden biri olan New York Times, casus Brunson'a karşılık Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın serbest bırakılacağını yazdı.

ABD basını duyurdu! Casus Brunson'a karşılık serbest bırakılacak
ABD'nin önde gelen gazetelerinden New York Times ve Washington Post, ABD ile Türkiye'nin Pastör Brunson'un serbest bırakılması konusunda anlaşma sağladıklarını yazdı.

Her iki gazetede ayrıca, Türkiye'ye uygulanan yaptırımların kaldıralacağı da yer aldı.

Hakan Atilla serbest bırakılacak
New York Times gazetesi, ABD ile Türkiye'nin Pastör Brunson'un serbest kalması konusunda Temmuz ayında anlaşma sağladıklarını, Brunson'un serbest kalmasına karşılık Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın da serbest bırakılacağını yazdı.

Trump: Pastör Brunson hakkında çok sıkı çalışıyoruz
Gelişme sonrası ABD Başkanı Trump'tan bir açıklama geldi. Kararın açıklanmasının hemen ardından Twitter hesabınındanbir paylaşımda bulunan Trump, "Rahip Brunson hakkında çok sıkı çalıştık" ifadelerini kullandı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yıldız Tilbe'den ilginç iddia: Said Nursi... Siyaset gündemine bomba gibi düşen ziyaret! TÜM UYARILARA RAĞMEN KORKULAN OLDU..!! ... Fatih Altaylı'dan İNANILMAZ SENARYO!.. yok artık