Anasayfa
14 Ağustos 2018 ( 984 izlenme )
Reklamlar

ABD'DEN TÜRKİYE İÇİN TEPKİ ÇEKEN BİR KARAR DAHA!

ABD Başkanı Donald Trump, 2019 yılı savunma harcamaları tasarısını imzaladı. Trump'ın imzaladığı tasarının içinde F-35'lerin teslimatını engelleyen bir madde de yer alıyor.
BRUNSON VE RUSYA'YI BAHANE ETTİLER

Türkiye'ye F-35 teslimatının engellenmesine gerekçe olarak Papaz Andrew Brunson da olmak üzere bazı Amerikan vatandaşlarının Türkiye'de tutuklu olması ve Rusya'dan S400 hava savunma sisteminin alınması gösteriliyor. ABD tarafının S400 gerekçesi, sistemin NATO sistemiyle uyumlu olmaması ve F35 projesi detaylarının Rusların eline geçmesi ihtimali. 


@@@@


Abdullah Gül'den Trump'a büyük tepki

Ekonomik 15 Temmuz için Abdullah Gül'den açıklama


Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül "ABD Başkanı Donald Trump'ın başkanlığa aday olduğu ilk günden bugüne hiçbir değer ve ilke tanımayan söylem ve politikalarıyla küresel bir tehlike oldu" dedi.

Gül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye ile ilgili utanç verici twitler atan Amerika Başkanı Trump başkanlığa aday olduğu ilk günden bugüne hiçbir değer ve ilke tanımayan söylem ve politikalarıyla küresel bir tehlike oldu. Bu tehdide karşı tüm ülkeler barış ve ticaret için dayanışma içinde olmalıdır." ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'nin istihdam oyunu... İşsizlik Fonu ile 700 bin kişiye kağıt üzerinde iş GÖKDELENİN TEPESİNDEN ATLADI AKP'de anket sıkıntısı! bazı anket firmalarına para vererek, kendisini başarılı gösteren anketler yaptırdığı ortaya çıktı. Sarayın bir dakikalık harcanası şok etti Chp açıkladı