Anasayfa
14 Ağustos 2018 ( 983 izlenme )
Reklamlar

ABD'DEN TÜRKİYE İÇİN TEPKİ ÇEKEN BİR KARAR DAHA!

ABD Başkanı Donald Trump, 2019 yılı savunma harcamaları tasarısını imzaladı. Trump'ın imzaladığı tasarının içinde F-35'lerin teslimatını engelleyen bir madde de yer alıyor.
BRUNSON VE RUSYA'YI BAHANE ETTİLER

Türkiye'ye F-35 teslimatının engellenmesine gerekçe olarak Papaz Andrew Brunson da olmak üzere bazı Amerikan vatandaşlarının Türkiye'de tutuklu olması ve Rusya'dan S400 hava savunma sisteminin alınması gösteriliyor. ABD tarafının S400 gerekçesi, sistemin NATO sistemiyle uyumlu olmaması ve F35 projesi detaylarının Rusların eline geçmesi ihtimali. 


@@@@


Abdullah Gül'den Trump'a büyük tepki

Ekonomik 15 Temmuz için Abdullah Gül'den açıklama


Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül "ABD Başkanı Donald Trump'ın başkanlığa aday olduğu ilk günden bugüne hiçbir değer ve ilke tanımayan söylem ve politikalarıyla küresel bir tehlike oldu" dedi.

Gül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye ile ilgili utanç verici twitler atan Amerika Başkanı Trump başkanlığa aday olduğu ilk günden bugüne hiçbir değer ve ilke tanımayan söylem ve politikalarıyla küresel bir tehlike oldu. Bu tehdide karşı tüm ülkeler barış ve ticaret için dayanışma içinde olmalıdır." ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Asgari Ücret Görüşmesi Sona Erdi! Rekor Zam.. Milyonları Sevindiren Gelişme… Oğlu annesini korkunç halde buldu Doktorların söyleyemediği gerçek. İşte Kanserin Gerçek Sebebi… Tıp Dünyasında Herkes Biliyor Ama İş karıştı!.. 'SOYLU AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ' Lafı bırak, dön de bir SARAY'a bak!.