Anasayfa
23 Kasım 2018 ( 124 izlenme )
Reklamlar

ABD ve Rus askerleri arasında çatışma!

ABD ve Rus askerleri arasında çatışma!
ABD Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey, Suriye'de ABD ve Rus askerleri arasında çatışma çıktığını açıkladı.
 ABD ve Rus askerleri arasında çatışma!
Rusya'nın önemli haber kanallarından Russia Today'in (RT) Arapça edisyonunda yer alan bilgilere göre, ABDSuriye Özel Temsilcisi James Jeffrey, Amerikan ve Rus askerlerinin Suriye'de çatıştığını açıkladı.

Jeffrey, çatışmada ölen ya da yaralanan asker olup olmadığı hakkında bilgi vermezken, olayın ne zaman gerçekleştiğini de söylemedi.

ABD Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey...

'Rusya'ya baskı yapmaya devam ediyoruz' 
Rusya'ya çağrıda bulunan Amerikalı temsilci, "Rusya'yı İran'a askerlerini çekmesi konusunda baskı yapmaya davet ediyoruz" dedi. 

Rusya'nın "yaptırımları kaldırın İran'ı Suriye'den çıkaralım" teklifine karşılık veren Jeffrey, "İran'ın Suriye'den çıkması karşılığında yaptırımları hafifletmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Hedefimiz Esed değil
ABD'nin Suriye'deki hedefleri hakkında da konuşan Jeffrey, "Suriye'de amacımız Esed'i devirmek değil" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'a itaat farz karşı çıkmak haramdır Kan donduran itiraf: 250’den fazla kadına t.cavüz ettim “Onlarla birlikte olduğum süre içinde 15 ila 16 yaşındalardı Ünlü oyuncu gözyaşları içinde itiraf etti: İç çamaşırımın içine sıkıştırıyordum! Şok olacaksınız… Vücudumda 60’dan fazla çizik ve bir çok yara izi var ‘Rüyama girip, sapıkça şeyler yapıyordu’