Anasayfa
03 Şubat 2018 ( 2860 izlenme )
Reklamlar

Abdülkadir Selvi'nden CHP kurultayı açıklaması: Büyük sürpriz yaşanabilir

Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, canlı yayında CHP'nin Olağan Kurultayı'nı değerlendirdi. Selvi, yarınki Parti Meclisi (PM) seçimlerinde büyük bir sürprizin yaşanabileceğini söyledi.

CHP'nin Ankara Spor Salonu'nda süren 36. Olağan Kurultayı ile ilgili kritik bir açıklama yapıldı. CNN Türk canlı yayınında konuşan Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, yarınki Parti Meclisi (PM) seçimlerinde büyük bir sürprizin yaşanabileceğini söyledi.

Abdülkadir Selvi şunları söyledi:
"Kemal Kılıçdaroğlu'nun kurultayı kazanacağı belli oldu aşağı yukarı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir konuşma yapmaya daha çok ihtiyacı olduğunu hissediyorum. Çünkü kurultay salonunda gezdiğimde o ihtiyacı hissediyorum. Kemal Bey açılış konuşmasında iki şey ortaya koymadı. Bir iktidar umudu vermedi, 2019'a yönelik olarak. İkincisi bir değişim ve yenileşme umudu ortaya koymadı ama bu salonda CHP'lilerin bu yönde beklentileri var. Belli ki yarın Parti Meclisi seçimlerinde burada büyük sürpriz yaşanabilir. Şu an büyük bir sessizlik var. Genel başkan adaylarına çok büyük bir coşkulu destek yoktu. Genel başkan konuşurken delegeler arasında gruplaşmalar devam ediyor. Yarına dönmüş parti içi mücadeleye daha çok odaklanmış durumdalar. "

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çatısında yeri olan 10 bin TL kazanacak Hakan Ural'ın canlı yayında anlattıkları şoke etti AK PARTİ'DEN İYİ PARTİ VE CHP DEĞERLENDİRMESİ Yılmaz Özdil;Başörtülü bacıma saldıranlar camiye ayakkabılarıyla girdiler diyordunuz… Başörtülü bacıların camiye F16'yla girdi.