Reklamlar

Abdüllatif Şener’den Berat Albayrak’a sert çıkış

Abdüllatif Şener’den Berat Albayrak’a sert çıkış: Siz bostan korkuluğu musunuz?
CHP Milletvekili Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a sert tepki gösterdi.   Berat Albayrak, Birleşmiş Milletler 73. Genel Kurul görüşmeleri için bulunduğu New York’ta, Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) tarafından düzenlenen 9. Türkiye Yatırım Konferansında konuştu. Özellikle değişim ile ilgili yeni bir birim kurduklarını aktaran Albayrak, “Yeni program bünyesinde kurulan Maliyet ve Dönüşüm Ofisi için uluslararası yönetim şirketi McKinsey ile çalışmaya karar verdik. 16 bakanlıktan temsilcilerin bulunduğu bu ofis, tüm hedeflerimizi ve sonuçlarımızı her çeyrekte kontrol edecek” dedi. McKinsey’in işletmelere, kamu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına yönetim danışmanlığı hizmeti veren ABD merkezli uluslararası firma olduğu biliniyor.

CHP Milletvekili Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a sert tepki gösterdi.

Abdüllatif Şener, “Ey Damat-Bakan! 1. Siz bostan korkuluğu musunuz?ABD’li danışman almadan ekonomiyi yönetmeyi beceremiyor musunuz? 2. Hani ABD ekonomik savaş açmıştı. Türk ekonomisini düşmana teslim etmek de nereden çıktı? 3. Hani kriz yoktu? Yoktu da, düşmana sarılmak niye?” mesajını paylaştı.Kaynak: Halkwep.net
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YANDAŞ YAZDI... Yeni darbe mi geliyor?