Anasayfa
24 Mart 2018 ( 4290 izlenme )
Reklamlar

Açık Açık olacakları İlan etti! İşte Medyanın konuşacağı olay bilgi..

Star gazetesi yazarı Yiğit Bulut, Doğan Medya'nın Demirören'e satılmasına ilginç bir yorum getirdi.Star gazetesi yazarı Yiğit Bulut, Doğan Medya'nın Demirören'e satılmasını yorumladı. Bulut Doğan Medya'nın ismini vermeden Alman destekli medya devri kapandı yorumunu yaptı.

İşte Bulut'un o yazısı:

Alman destekli medya devri kapandı

TAM 200 YÜZYIL SONRA BU COĞRAFYA’DA ‘ALMAN DESTEKLİ MEDYA DEVRİ’ KAPANDI!

Sevgili dostlar, MİLLİLEŞME adımları hızlanırken, hayırlı haberler arka arkaya gelmeye devam ediyor. Millet, ümmet ve devlet aleyhine 200 yıldır yerleştirilenler tek tek deşifre oluyor ve TÜRKİYE DAHA BAĞIMSIZ, DAHA GÜÇLÜ VE CİHANŞÜMUL olma yolunda ilerliyor…

Son gelişmeyi hep birlikte gördük: ALMAN DESTEKLİ 28 ŞUBAT MEDYASI havlu attı ve 1980 darbesi sonrasında oluşan son dalga da dağılmaya başladı. Türkiye’nin üzerine çöken kara bulutlar tek tek dağılıyor ve gerçekten de EMPERYALİST ODAKLAR VE VATAN, MİLLET, ÜMMET DÜŞMANI İÇ UZANTILARI bir bir TARİHİN ÇÖĞLÜĞÜNDE YERLERİNİ ALIYORLAR!

Bazı arkadaşların içinden şu soruyu sorduğunu duyar gibiyim; ya bu millet ve ülkemize verdikleri zararların hesabı ne olacak?

Bir sonraki yazımda da bu konuyu ele alacağım! 28 ŞUBAT DOSYASI, ‘TÜRKİYE’NİN TAHRİR MEYDANI NERESİ OLACAK’ YAZISI, FETÖ İLE PAZARLIKLAR, BUNLAR ASLA TOZLU RAFLARDA KALMAYACAK!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Başkan: Hükümetimize karşı tavır alan gazeteciye gereği yapılır İnsanlık adına utanç verici ve ahlaki çökmüşlüğün belki de en önemli göstergesi olan bir olay yaşandı 2. Dünya Savaşı sıralarında. Yediği şey yüzünden eli kesildi "FETÖ’den ihraç edilen ilk kişi Süleyman Soylu’dur".