Home
31 Ocak 2018 ( 3373 izlenme )
Reklamlar

Afrin operasyonunda şehit olan Ali Gümüş’ün dayısından tepki: Burada siyaset olur mu?

Afrin operasyonunda şehit olan Ali Gümüş’ün dayısından tepki: Burada siyaset olur mu?Afrin operasyonunda şehit olan Uzman Çavuş Ali Gümüş’ün dayısı Mehmet Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP’li milletvekillerini hedef alan “Ulan siz sıcak yatağınızda yatıyorken ÖSO’lar benim Mehmetimle beraber senin kol kanat gerdiğin teröristleri yok ediyorlar” sözlerini değerlendirdi. Yıldız, “Yeğenim CHP’liydi. Sadece kendisi değil sülalesi CHP’li. Birileri yatıyor, birileri savaşıyor demenin bir anlamı yok. Ortada bir şehit var. Askerde her siyasi düşünceden insan var. Burada siyaset olur mu?” dedi.


Afrin operasyonunda şehit olan Uzman Çavuş Ali Gümüş’ün dayısı Mehmet Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP’li milletvekillerini hedef alan “Ulan siz sıcak yatağınızda yatıyorken ÖSO’lar benim Mehmetimle beraber senin kol kanat gerdiğin teröristleri yok ediyorlar” sözlerini değerlendirdi. Uzman çavuş olarak göreve başlamadan önce Mersin’in Mut ilçesinde CHP Gençlik Kolları’nda görev alan şehit Gümüş’ün dayısı Mehmet Yıldız, “Yeğenim CHP’liydi. Sadece kendisi değil sülalesi CHP’li. Birileri yatıyor, birileri savaşıyor demenin bir anlamı yok. Ortada bir şehit var. Askerde her siyasi düşünceden insan var. Burada siyaset olur mu?” dedi.

Cumhuriyet 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bildiğiniz gibi değilmiş: BİM’in fiyat oyunu duyanları şok ediyor AKP harekete geçti... 'Türk' ve 'Türkiye' kelimeleri kalkıyor Trabzon'daki Fuhuş Baskınında Hayat Kadınları Afrin'de kara harekâtı başladı... Komandolar adım adım ilerliyor