Anasayfa
01 Ekim 2018 ( 561 izlenme )
Reklamlar

AHMET HAKAN'DAN ÇOK SERT TEPKİ: ALEVİNİN VERDİĞİ VERGİYLE..

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan "Alevilerin yaptığı yemek yenmez" diyen öğretmene tepki gösterdi.


"Sen yeme ulan ayı" diyen Ahmet Hakan, "Alevinin verdiği vergiyle ekmek yemiyor musun a be gerzek" ifadesini kullandı.

Ahmet Hakan, "Alevilerin yaptığı yemek yenmez diyenlere söylenecek sözler" başlığıyla yayımlanan yazısında "Bu memleketin okullarından birinde öğretmenlik yapan bir soytarı 'Alevilerin yaptığı yemek yenmez' denmiş" hatırlatmasında bulundu.

"Bu tür soytarılara sadece şöyle şeyler söyleyip konuyu kapatmak lazım: Sen yeme ulan ayı. Git de zıkkımın kökünü ye" görüşünü dile getiren Hakan, şöyle devam etti:

— Yuh! Oha! Çüş! Sana ancak Yezit elinden yemek yakışır.

İnşallah Alevilerin elinden bir lokma ekmek yemeye muhtaç kalırsın. Senin elinden bırak yemeği, su bile içilmez. Alevinin elinden yemek yemek için önce insan olman lazım. Alevinin verdiği vergiyle ekmek yemiyor musun a be gerzek.

☆☆☆☆☆☆


ABDULKADİR SELVİ: ERDOĞAN, BAHÇELİ'YE BİR JEST YAPABİLİR

Abdulkadir Selvi, yerel seçimle ilgili kulis bilgileri verdi.


Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerle ilgili olarak kulis yazdı. "Görünen o ki yerel seçim ittifakı İstanbul’la sınırlı tutulacak. Her parti kendi adaylarını çıkaracak" diyen Selvi, sözlerine "Ancak Erdoğan’ın, Bahçeli’nin memleketi olan Osmaniye’de kendisine bir jest yapması beklenebilir" diye devam etti.

Abdulkadir Selvi, "Erdoğan Amerikalı yatırımcılara hangi güvenceyi verdi?" başlığıyla yayımlanan yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ilerleyen günlerde 'cumhur ittifakı' konusunda tereddütleri gideren bir temas kuracaklarını söyledi.

Söz konusu temasın, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım'ın daveti ile bir kahve içmek şeklinde gerçekleşebileceğini ifade eden Selvi, "MHP lideri Bahçeli’nin dün ‘cumhur ittifakı’ konusunda verdiği mesajlar üzerine iki liderin kısa bir süre içinde bir araya gelmesi bekleniyor" diye yazdı.

Selvi, şöyle devam etti:

— Erdoğan ile Bahçeli ‘cumhur ittifakı’ konusundaki tereddütleri gideren bir görüşme yapacaklar. Ancak görünen o ki yerel seçim ittifakı İstanbul’la sınırlı tutulacak. Her parti kendi adaylarını çıkaracak. Ancak Erdoğan’ın, Bahçeli’nin memleketi olan Osmaniye’de kendisine bir jest yapması beklenebilir.

Kaynak ulusal post com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP ittifaka zorladı, o kazançlı çıktı: Google'da en çok aranan lider olarak Erdoğan’ı geçti İşsizlik dalgasını daha görmediniz! Bunlar öncü dalgalar. Maalesef daha büyüğü geliyor! Bodrum katta soda şişeli işk.nce! Boğaz Köprüsü'nde silahlı bir güç var karşısına halkı niye yönlendiriyorsun"