Anasayfa
28 Ekim 2018 ( 112 izlenme )
Reklamlar

Ahmet Hakan'dan Mansur Yavaş'a sert sözler: O partiden bu partiye fırıl fırıl dönen siyasetçi

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Mansur Yavaş'ın kendisine yönelik, ''Doğrulamadan uydurma kulis bilgileri ile provakatif haber yapma tarzını heralde kankanızdan aldınız. Size onun üslubu ile "İspat etmeyen şerefsizdir" demem gerekiyor. Ama bu tarz bana uymuyor" sözlerine tepki gösterdi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Mansur Yavaş'a "O zaman sen de fırıl fırıl dönme Mansur Efendi" başlığıyla yayımlanan yazısında yanıt verdi.

Hakan şu ifadeleri kullandı: 

Hele bir cevap ver: Sen hem CHP’yi, hem de İYİ Parti’yi çantada keklik tutmaya çalışmıyor musun? Sen elini açık etmemek için yerel seçim öncesi dans üstüne dans etmiyor musun? Sen aday olacağın partiyi belirlemek için soteye yatıp havayı koklamıyor musun?

MHP’li iken CHP’den aday olmayı içine sindirmiş biri olmasan, “Şu anda her türlü teklife açığım” pozisyonunda olmasan, “Benim partim belli. Benim AK Parti ile ne işim olur? Bu bana hakarettir. İspatlamazsan şerefsizsin” falan diye üst perdeden laflar etmeye belki hakkın olabilir. Ama sen öyle biri değilsin ki. İnsan çıkar, “Ahmet Hakan’ın verdiği bu kulis bilgisi doğru değildir” diye efendice bir açıklama yapar. O partiden bu partiye fırıl fırıl dönen bir siyasetçi olarak afra tafra yapmaya en azından utanır be!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. AKŞENER BAKINIZ ERDOĞAN'DAN NE İSTEDİ? Etikette Bu Yazıyorsa Sakın Almayın Bilmeden Yiyorsunuz Turizmin kalbinde dev fuhuş operasyonu "Senin ve kayınpederinin en büyük şansınız, mevcut muhalefet partileridir." Hem Cehalet Hem İhanet Var Rifat Serdaroğlu yazdı.