Anasayfa
31 Ağustos 2018 ( 624 izlenme )
Reklamlar

Ahmet Hakan'dan o belediye başkanına: Yemediğin halt kalmadı, kasetler ortada dolaşıyor, hadi oradan

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, görevden uzaklaştırılan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'a tepki gösterdi. "Kasa görevini yürüten Hüseyin Avni Sipahi’yle birlikte yemediğin halt kalmadı" diyen Hakan, devamında "FETÖ destekçiliğinin kasetleri ortalıkta dolaşıyor" ifadesini kullandı.

Ahmet Hakan'dan CHP'li Hazinedar'a: Al sana 100 bin dolarlık o ifade
Ahmet Hakan, "Dolar yükselirken mırıldandıklarım" başlığıyla yayımlanan yazısında "Yahu Murat Hazinedar! İkide bir 'Yüzde 77 oy aldım' falan deyip duruyorsun. Madem yüzde 77 oy alacak kişisel siyasi gücün ve potansiyelin var. Beşiktaş’tan değil de Bağcılar’dan, Esenler’den falan aday ol da görelim bakalım yirmi üç tane oy alabiliyor musun?" dedi. 
"CHP’nin yüzde 80 oy aldığı Beşiktaş’a gökten zembille indin" diye yazan Hakan, şöyle devam etti:

"Kasa görevini yürüten Hüseyin Avni Sipahi’yle birlikte yemediğin halt kalmadı. FETÖ destekçiliğinin kasetleri ortalıkta dolaşıyor. FETÖ’cü şirketlerden alım yapma talimatı verdiğin biliniyor. Şimdi çıkmış 'Yüzde 77 oy almış bir başkanım' falan diye hava atıp duruyorsun. Erbakan Hoca’nın dediği gibi: Hadi oradan be! Hadi! Hadi! Hadi!"


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her şeyi tek tek anlattı Son dakika... Rusya: ABD saldırmaya hazırlanıyor! AMERİKA'YI ZORA SOKACAK GÖRÜNTÜLER. CHP VE HDP'Lİ VEKİLLERE ŞOK