Anasayfa
08 Ağustos 2018 ( 1214 izlenme )
Reklamlar

Ahmet Hakan Maduro üzerinden Erdoğan'a yüklendi

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında 'Dik duracakmış eğilmeyecekmiş' adlı dikkat çekici bir yazı kaleme aldı. 

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında 'Dik duracakmış eğilmeyecekmiş' adlı dikkat çekici bir yazı kaleme aldı.VENEZUELA’da manzara-i umumiye şöyle:- 1 dolar: 1 milyon Venezuela parası...- Enflasyon: Beş haneli rakamlarda...- Küçülme: Yüzde 15...- Ticaret: Bırakın işyerlerini okul ve hastaneler bile kapanıyor.- Ülkeyi terk edenler: Nüfusun yüzde 10’u.- Mülteci sayısı: Bir milyon...- General sayısı: Bini aşkın...- Bir kilo domates: 1.553.143 Venezuela parası.- Bir adet yumurta: Bir asgari ücretli 8 saat çalışarak bile alamıyor.- Bir hamburger: Bir asgari ücretlinin bir buçuk aylık çalışmasına bedel...- Cinayet, hırsızlık: İki alanda da ülke dünya şampiyonu olmuş...- Petrol gelirleri: Rejimin sadık bekçilerine üleştiriliyor.Kısacası Venezuela milletinin...Beli büklüm büklüm bükülmüş durumda.Zavallıların ayakta durmaya mecali yok.*İşte böyle bir ortamda...Bizim buralardaki gazeteler, suikasta maruz kalan Venezuela Devlet Başkanı Maduro’ya şöyle sesleniyorlar:Dik duracakmış eğilmeyecekmiş“Dik dur! Eğilme!”*Ülkesinin vaziyetini bu derece aşağılara düşürüp eğim eğim eğmiş bir başkan...Dik durup eğilmese ne oluuur?Dik durmayıp eğilse ne oluuur? 
***

İYİ Parti’den flaş iddia! ABD hepsini istiyor 

Amerika Birleşik Devleti ile Türkiye arasında başkent Washington’da gerçekleştirilen kritik görüşme hakkında İYİ Parti’den flaş bir iddia ortaya atıldı. İşte haberin ayrıntıları;

A+A-

İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu ve ABD’nin taleplerini yükselttiğini söyledi.

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, Twitter hesabından ABD-Türkiye gerilimi hakkında flaş bir açıklamada bulundu. Aytun Çıray yaptığı açıklamada, “ABD taleplerini yükseltti. Papaz'la birlikte tutuklu tüm Amerikalıların bırakılmasını istiyor” ifadelerini kullandı.

'DİKKATLE İZLİYORUZ'

İşte Çıray'ın açıklamaları;

ABD taleplerini yükseltti. Papaz'la birlikte tutuklu tüm Amerikalıların bırakılmasını istiyor. Bizim heyetin kompozisyonuna bakıldığında Halkbank'a gelecek cezanın da konuşulacağı anlaşılıyor. Dikkatle izliyoruz.

DİYALOGLAR YÜZ YÜZE GERÇEKLEŞECEKTürk-Amerikan ilişkilerindeki son gelişmeleri ele almak üzere Washington'a gelen Türk heyetinin ABD'li yetkililerle görüşmesi sona erdi.Taraflar arasında krizin aşılması amacıyla yürütülen görüşmeler sonuç verdi, belli konularda ön mutabakat sağlandı. Her iki tarafın da diyalog ve yapıcı tutumun devam ettirilmesinden memnun olduğu ifade edildi.Diyaloğun sağlıklı ilerlemesi ve sonuç alınabilmesi için görüşmeler bundan sonra yüz yüze gerçekleşecek. 


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya’da yer yerinden oynuyor! Kimse beklemiyordu… NEVŞİN MENGÜ'DEN ŞOK SARAY SORUSU O Ajandan Yıllar Sonra Gelen İtiraflar Resmen Kan Dondurdu: Saddam Hüseyin.. okuyunuz Her Gün Severek Yediğimiz Üründe cinsel gücü artırıcı, ilaçlar var!