Anasayfa
10 Ağustos 2018 ( 3018 izlenme )
Reklamlar

AK PARTİ'li isimden dolar yorumu: Türkiye batacak diye...

AK PARTİ'li isimden dolar yorumu: Türkiye batacak diye...

 
"Dolar Toparlanacak, Yatırımlar Devam Edecek"

 
A.A - AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan:"(Dolar üç kuruş aratacak, Türkiye batacak) diye bir şey yok. Dolar toparlanacak, yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Biz, bu perdenin arkasındaki oyunu biliyoruz. Bu oyunlar da bozulacak""Biz 100 günde 400 projeyi hayata geçirmeyi hedeflerken, muhalefet 100 günde imza sayamıyor. Bunların ülke yönetmek gibi bir hedefi, arzusu yok. Tek dertleri, koltuk elden gitmesin"Türkiye'nin kendi ayakları üzerinde durabilen, dış politikasını düzenleyen bir ülke olduğunu aktaran Turan, şunları kaydetti:

"Önceden ne derlerse bu ülke yapmak zorundaydı. Şimdi öyle değil. Artık ihracatta, NATO'da 'Türkiye ne der?' diye bakıyorlar. Biz IMF yıllarını biliyoruz. Önceden 'Öğretmen limon satıyor.' diye haberler olurdu. Şimdi var mı böyle bir haber? 'Dolar üç kuruş aratacak, Türkiye batacak' diye bir şey yok. Dolar toparlanacak, yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Biz, bu perdenin arkasındaki oyunu biliyoruz. Bu oyunlar da bozulacak."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kuran kursundan çıkan çocuğu kaçırdı, tecavüz edip... Tacize uğrama sürgünü HÜRRİYET'İN SATIŞINA OKUR TEPKİSİ: GAZETENİN TİRAJI NE KADAR AZALDI? HANGİ GAZETENİN ARTTI? Gülse Birsel’den “ 'Yeni Havaalanı' Yazısı