Anasayfa
31 Ocak 2018 ( 1339 izlenme )
Reklamlar

AK Partili vekilden flaş itiraf

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili FETÖ ile ilgili flaş bir itirafta bulundu. İşte haberin ayrıntıları;

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, FETÖ’nün yayın organı Zaman Gazetesi’ne abone olduğunu itiraf etti.

Milletvekili Şahin, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) yayın organı olduğu gerekçesiyle önce kayyuma devredilen sonra kapatılan Zaman Gazetesine abone olduğunu belirtti.


Şahin Malatya’da yayın yapan ER TV kanalındaki konuşmasında, “Bir tarihte bunlar her eve Zaman gazetesi koyuyorlardı. Bana da geldiler.  Dediler illa zaman gazetesi verelim. Alın dediler.  Ben Zaman gazetesini bunlar almadan önce yanılmıyorsam bir başka arkadaşlar çıkarmışlardı. Herhalde 1 sene miydi birkaç ay mıydı? Onlara bir aboneliğim oldu” dedi.

AK Partili Mustafa Şahin açıklamasında şunları söyledi:

“Körfez savaşından önce ve bu süre içerisinde almış olduğum Zaman gazetesi Allah şahit belli köşe yazarları vardı. Ondan sonra bunlar satın almışlar. Aldıkları dönemde de Körfez Savaşı başlamış. Körfez Savaşıyla alakalı bu FETÖ denilen alçak aynen ifadesinde diyor ki ben Saddam’ın atmış olduğu füzelerin düşmüş olduğu bölgede öldürülen Yahudiler için Siyonistler içinde gözyaşı döküyorum. Peki, be hey gafil be hey alçak sen bir gün o Siyonistler Yahudilerin özellikle Gazze’de, Ramallah’ta buna benzer Filistin topraklarında katlettikleri Müslüman Filistinliler içinde gözyaşı döktüğünü söyledin mi? Duymadık. Ben çağırdım dedim söyleyin patronlarınıza gazete dağıtan çocuğa dedim bir daha girmesin buraya. Gönderdim gitti. Aradan 5-6 ay geçti bir baktım bir ekiple geldiler.”

siyasetcafe.com


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteoroloji Uyardı.12 il donacak Toplantıyı takip eden gazeteciler şok oldu: AKP'li başkandan rüşvet skandalı! Akp kurucusu Abdüllatif Şener’den ŞOK FETÖ İDDİASI! ERDOĞAN İÇİN BÜYÜK BİR MAHKEME HAZIRLANIYOR'...