Anasayfa
18 Şubat 2018 ( 908 izlenme )
Reklamlar

Akıl almaz vahim iddialar.. Suriye ordusu tetikteymiş

Ey Hükümet!.. Hem Esad'a karşı hem İsrail'e karşı harekat olmaz çünkü İsrail zaten Esad'a karşı!..SURİYE ORDUSU HAREKETE GEÇİYOR

Terör örgütü PKK/YPG’ye yakın kaynaklar aralarında Reuters’ın da bulunduğu uluslararası medya kuruluşlarına konuştu.

“SDG-ESAD ANLAŞMIŞ”

Reuters’ın geçtiği son dakika haberinde; terör örgütü PKK’nın uzantısı Suriye Demokratik Güçleri ile Beşşar Esad’a bağlı rejim güçlerinin Afrin konusunda anlaşmaya vardığı iddia edildi.

“AFRİN’E KARŞI HAREKAT”

İddiaya göre; Esad güçleri, Türkiye’nin Zeytin Dalı harekâtının hedefindeki Afrin’e girecek. Terör örgütü PKK/YPG kaynakları, Şam rejiminin sınır hattı boyunca konuşlanacağını ve iki gün içinde Afrin’e girebileceğini söyledi.

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’a yakınlığıyla bilinen Lübnan merkezli Al Masdar News sitesi de haberinde, hükümet güçlerinin yarın Afrin’e gireceği iddiasına yer verdi.

Kaynak: Sözcü
********

YÜCEL SERBEST... ALMANYA COŞTU!..
GABRİEL: "TÜRKİYE ÇOK BÜYÜK VE ÖNEMLİ BİR ÜLKE"

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel Münih Güvenlik Konferansı'nda konuştu. Alman bakan Gabriel Türkiye-Almanya ilişkilerini de değerlendirdi.

Türkiye'nin uluslararası etkisi olan bir ülke olduğunu söyleyen Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, "Türkiye ile her türlü teması sürdürmeliyiz" dedi.

GAZETECİ DENİZ YÜCEL TEK ENGEL DEĞİL

Gazeteci Deniz Yücel'in serbest bırakılmasına değinen Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, “Deniz Yücel’in tutukluluğu ilişkilerin geliştirilmesi önünde çok önemli bir engeldi, fakat tek engel değildi" dedi.

TÜRKİYE ÇOK BÜYÜK VE ÖNEMLİ BİR ÜLKE

Beş Alman vatandaşının Türkiye'de hapiste olduğunu hatırlatan Gabriel, "Avrupa’nın değerlerini düşündüğümüzde Türkiye ile bu konuda ciddi fikir ayrılıklarımız var. Fakat her şeye rağmen Türkiye çok büyük ve önemli bir ülke. Her türlü teması sürdürmeli, her şeyin bir gecede olmasını beklememeliyiz" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nazlı Ilıcak temyize Bülent Arınç'la gitti! Diyanet çalışanları MEB’e geçti! DİKKAT TALİM DEĞİLDİR: ÇOK YÖNLÜ TEHDİT İHBARI KIRMIZI! ÖLÜ SAYISI ARTTI