Anasayfa
17 Mart 2018 ( 3927 izlenme )
Reklamlar

AKIL DURDU!.. "HERKES ZORUNLU KATILACAK"

KARŞILAMA TÖRENİNE KATILMAK ZORUNLU"

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü Diyarbakır’a gelecek olan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılama törenine katılmaları için üniversite hastanesi çalışanlarına mesaj gönderdi. 

"RESİM ÇEKİP KANITLAYACAKSINIZ"

Mesajda “Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir” denildi. Dicle Üniversitesinden Yapılan Açıklamanın Tam İçeriği:

"KADROYA GEÇEN TÜM ÇALIŞANLAR KATILACAK"

“Hastanelerimizde kadroya geçirilen tüm çalışanların yarın saat 12:00 da Elazığ yolu üzerinde Devlet Su İşleri (DSİ)’nin önünde sayın Cumhurbaşkanımız için Rektörlüğümüzün yapacağı karşılama törenine katılmaları zorunludur."

"HERKES KATILDIĞINI KANITLAYACAK"

 "Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir. Fotoğraflar daha sonra rektörlüğe sunulacaktır… Dicle Üniversitesi Rektörlüğü.”

Kaynak: Haberayyıldız
☆☆☆

ÜMİT ÖZDAĞ AÇIKLADI... DAĞ BAŞI DUMAN!..


ÖZDAĞ: ""MİLLİ KİMLİĞİMİZİ YOK ETMEK İSTİYORLAR"

ÖZDAĞ: "MİLLİ KİMLİKLERİ YOK ETMEK İSTİYORLAR"

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Meclis'te basın toplantısı düzenleyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, meslek odalarının önündeki
Türk ve Türkiye isimlerinin kaldırılmasını içeren tasarıya sert çıktı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Barolar Birliği’nin önündeki “Türkiye” ibaresinin kaldırılması yönünde açıklama yaptığını söyleyen Özdağ;

"MİLLİ KİMLİĞİMİZİ YOK ETMEK İSTİYORLAR"

“Hazırlanan bu tasarı ile milli ve yerli olduğunu iddia eden AKP iktidarı tüm odaların isminin önündeki Türk ve Türkiye ibarelerini kaldırarak, bu kuruluşların milli kimliklerini yok etmeyi hedefliyor” dedi.

"MİLLİ KİMLİKLERİ YOK ETMEK İSTİYORLAR"

Ümit Özdağ, bu tasarının geçmesi halinde Türkiye Barolar Birliği’nin, Barolar Birliği, Türkiye Esnaf Sanatkârlar Federasyonu’nun, Esnaf ve Sanatkârlar Federasyonu, Türk Eczacılar Birliği’nin Eczacılar Birliği olacağını belirtti.

"MESLEK KURULUŞLARINI HÜKÜMETE BAĞLAMAK İSTİYORLAR"

Bunun Cumhuriyet tarihinin en anti demokratik yasa tasarısı olduğunu ifade eden Özdağ, şöyle konuştu:“Bu kanunla siyasi irade tüm meslek kuruluşlarını hükümetin organı haline getiriyor. Meslek kuruluşlarının yurt dışına yapacağı gezileri ya da yurt dışından gelecek heyetleri bakanlık iznine bağlıyor.” 

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteoroloji'den açıklama geldi: Tüm Türkiye'de etkili olacak! SON DAKİKA...KAHPE AMERİKA TÜRKİYE'YE RESMEN SAVAŞ AÇTI ! İyi dinleyin Banu Avar’ın dediklerini. Hem de her kelimesini. Bu ülkenin yaşadığı hiçbir şey tesadüf değildir. Nokta! İşte Erdoğan'ın gizlenen HDP planı!