Anasayfa
23 Ocak 2018 ( 1293 izlenme )
Reklamlar

Akit yine Ordu'yu sırtından vurdu

Gazetenin adı: Yeni Akit.

Türk Silahlı Kuvvetleri'ne karşı yıllardır yaptığı yayınlarıyla biliniyor.

FETÖ'nün Türk Silahlı Kuvvetleri'ne karşı kurduğu bütün kumpaslara destek verdi.

Askerleri hedef gösterdi.

Balyoz'u, Ergenekon'u, Askeri Casusluk kumpasını geçtik...

Deniz Lisesi'nde "imzasız ihbarla" başlatılan eşcinsellik soruşturmasında ifade veren genç yaştaki öğrencilerin isimlerini ve ses kayıtlarını dahi yayımlamıştı...
SİLAHLI KUVVETLERE SALDIRMAYA DEVAM EDİYORLAR

Gelelim konumuza... 

Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Operasyonu başlattı. 

Başbakan Binali Yıldırım'ın medya temsilcileriyle toplantı yaptığı ve operasyonu anlatarak uyardığı günün ertesinde, hükümete yakınlığıyla bilinen Yeni Akit'in başyazarı Ali Karahasanoğlu yine Türk Silahlı Kuvvetleri'ni hedef alan bir yazı yazdı.

Karahasanoğlu diyor ki "Balyoz davası ile birlikte şu propaganda estirilmişti: 'Generaller tasfiye ediliyor.. Milli ordunun içi boşaltılıyor...' Milli oldukları için tasfiye edildiği ileri sürülen o generallerin birçoğu, aslında ordunun asli vazifeleri için değil, laikçilik ideolojisi için kafalarını yorduklarından, TSK’ya da bir katkıları yoktu... Boşlukları hissedilmedi bile... Balyozcular görevde iken... O karakol basılır, bu karakolda (bundan sonrası için, ‘Allah korusun’ duamızı her daim tekrarlıyoruz.) 10-15 askerimizin şehid olduğu haberi gelirdi... O günler geride kaldı."

FETÖ'nün kumpaslarına sarılan Karahasanoğlu yazısını şöyle sürdürdü:

"Önceki akşam başlayan Zeytin Dalı Harekatı gösterdi ki, Balyozcular da FETÖ’cüler de TSK’ya bir yükmüş… Onlar tasfiye olduktan sonra… TSK çok daha güçlü, operasyon imkanına kavuşmuş… Dün sınır içinde teröristlere karşı ciddi bir caydırıcı rolü olmayan güvenlik güçlerimiz. Şimdi sınır ötesinde dahi, ABD’sine, Rusya’sına gerekirse posta koyarak, gerekirse ‘mecbursunuz’ diyerek varlığını gösteriyor… Saldırganların heveslerini kursaklarında bırakıyor…”

Karahasanoğlu'nun "FETÖ" kelimesini bilerek geçirdiğini asıl hedefinin Balyoz da dahil Atatürkçü askerler olduğunu biliyoruz.

Öyle ya "laikçilik ideolojisi için kafalarını yorduklarından, TSK’ya da bir katkıları yoktu" diyerek kastettiği herhalde düne kadar "alnı secde görüyor" diye övdüğü FETÖ'cüler olamazdı!

OPERASYONDA KUMPAS MAĞDURU ASKERLER DE VAR

Peki gerçek ne? 

Odatv askeri kaynaklara Zeytin Dalı Operasyonu’nda, FETÖ kumpaslarına uğramış askerlerin varlığını sordu. 

Askeri kaynaklar, Zeytin Dalı Operasyonu’nda, bundan önceki PKK operasyonlarında FETÖ'nün kumpaslarına uğramış Atatürkçü askerlerin de görev aldığının altını çizdiler.

Ayrıca, Afrin'in ilk olmadığını Türkiye'nin 90’lı yıllardan beri Irak'ın kuzeyinden başlayarak birçok sınırötesi operasyona imza attığını söylediler. Apo'nun Türkiye'ye getirilişini, Kardak operasyonunu anlattılar.

Kuzey Irak'ta PKK'yı temizleyen sınır ötesi harekatları yöneten Çetin Doğan'ın, İlker Başbuğ'un, Engin Alan'ın, Ahmet Yavuz'un, Ali Türkşen'in, Levent Göktaş'ın da başlarına gelenleri hatırlattılar.

Askeri kaynaklar, her operasyonun bir hafıza ve tecrübe oluşturduğunu belirterek, TSK'nın bugünkü operasyon gücünün tecrübeden kaynaklandığını aktardılar.

Akit'in o günlerden bugüne Türk Ordusu'na karşı "TC Ordusu", "zalim ordu", "dinsiz ordu", "darbeci ordu" diyerek yaptığı yayınları hatırlattılar.

O ASKER ŞEHİT OLDU

Gelelim bugüne… 

Yeni Akit başyazarı Ali Karahasanoğlu yazısında, Atatürkçü askerlerin Milli Ordu’dan tasfiye edilmesiyle ordunun operasyon imkanı kazandığını ileri sürdü…

Bugün Afrin’de  Piyade Üsteğmen Oğuz Kaan Usta şehit oldu. 

Sosyal medyada Usta’nın, 30 Ağustos töreninde yaptığı konuşma paylaşıldı. Şehit Usta o konuşmasında, “Bölücü ve gericilerin hedefi Atatürk ilke ve devrimleridir!” diyordu…

Sözün özü; Atatürkçü askerler cephede savaşıyor, 30 Ağustos’ta “Bölücü ve gericilerin hedefi Atatürk ilke ve devrimleridir” diyen Üsteğmen şehit oldu! Yeni Akit’in başyazarı ise eski ortaklarından kalma alışkanlıkla Türk Silahlı Kuvvetleri’ne saldırıyor.

Dillerinin altındaki baklayı saklayarak halen Türk Ordusu'na karşı psikolojik operasyon yürütmeye devam ediyorlar.

Kısacası, Akitçiler Türk Ordusu'nu yine sırtından vuruyor! 

KAYNAK:oda tv

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Polis Saraya Baskaın Yaptı! ABDULLAH GÜL'ÜN YENİ 'STRATEJİSİNİ' Darbenin olacağını bilen isim Erdoğan'ın hastalığını açıkladı BÜYÜK İNDİRİM YARIN BAŞLIYOR