Anasayfa
30 Eylül 2018 ( 141 izlenme )
Reklamlar

AKP'den AKP'ye ŞOK!.. 'ÖZÜR DİLEYİN'

Metin Külünk, Kocaeli Koz’a yaptığı açıklamada Pensilvanya'ya giderek FETÖ lideri ile fotoğraf çektiren AKP'lilerin özür dilemesi gerektiğini söyledi.


FOTOĞRAFTAKİ KİŞİ AKP'DEN VEKİL

O vekillerden Gülen'in yanıbaşında olan eski Siirt milletvekili Afif Demirkıran, geçen günlerde AKP Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığı'na getirilmişti. Halen fotoğraftaki birçok isim AKP milletvekili olarak yaşamını devam ettiriyor. Külünk şu ifadeleri kullandı:

'İŞBİRLİKÇİLERİ TASFİYE EDİN'

‘’Operasyonları erteletebilmek, yargı ve güvenlik bürokrasisine baskı yapıyorlar. Açıkçası AK Parti’nin gücünü kullanarak bunları yaptılar ve yapmaya da devam ediyorlar. Bunları biliyoruz. Milletimiz umutsuz olmamalı. Bu ülkenin kanını akıtanlar başarılı olamazlar. İşte geçen gün orduda görevli 110 subay gözaltına alındı. Bu ne demektir, işbirlikçiler tasfiye edilmelidir."

'OLMADI DEMEK YOK, OLDU'

" Pennsylvania’ya gidip fotoğraf çektirenler hiçbir şey olmamış gibi davranmamalı. Milletten özür dilemeliler. Özeleştiri yapamayanlar maalesef 17/25 Aralık’tan sonra bile Fethullah Gülen güzellemesi yaptılar bu milletin gözünün içine baka baka. Millete saygısızlık yapanları millet affetmiyor. "

'YARGIDAN ELİNİZİ ÇEKİN'

"Yargı bürokrasisinin üzerinden elinizi çekin diye açık açık konuştum. Bunları ben söylerken hepsi bilgiye dayalıydı. Gerçeğe, tespite dayalıydı. Ben sıradan bir adamım sade vatandaşım ama şunu biliyorum hangi kente giderseniz gidin sokak size doğruyu söyler. Benim durduğum yer sokağın yeridir. Hiçbir şey olmamış gibi davranmayın. Dolayısıyla bu mücadele devletin mücadelesidir. Bu devlet kimseye, hiçbir gruba kendini tek başına teslim etmez."

kaynak: yurt/ odatv

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan’a şok ölüm tehdidi! İNANILMAZ OLAY ORMANDA BULUNAN ÇOCUK TAM … Bir anne bunu nasıl yapar ya nasıl! Biz evladımıza bakarken kıyamıyoruz Allah senin gibi anneyi bildiği gibi yapsın yaa! Bu katilleri affetme Türkiye CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ DEĞİŞİYOR : CAN ATAKLI AÇIKLADI