Anasayfa
13 Mart 2018 ( 182 izlenme )
Reklamlar

AKP ittifaka zorladı, o kazançlı çıktı: Google'da en çok aranan lider olarak Erdoğan’ı geçti

AKP ittifaka zorladı, o kazançlı çıktı: Google'da en çok aranan lider olarak Erdoğan’ı geçti
AKP’nin ittifak için kapılarını zorladığı Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu’nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 15 yıldır zirvede olduğu arama listesinin tepesine oturduğu, Twitter’da altı ay önce 24 bin takipçisi varken, bu sayının dün akşam 90 bine çıktığı kaydedildi. Yargıtay kayıtlarına göre ise son günlerde partiye 10 bin yeni üye kaydoldu.

AKP’nin ittifak için kapılarını zorladığı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun, Google’da en çok aranan lider olduğu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 yıldır zirvede bulunduğu arama listesinin tepesine oturduğu kaydedildi.

Milli Gazete’de yer alan habere göre, son süreçte sosyal medyada hakkında en çok konuşulan isimlerin başında gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, son zamanlarda yaptığı konuşmalarla arama motoru Google'da en çok aranan siyasi lider oldu. Google'ın arama sonuçlarının takip edilmesine imkan veren uygulaması Analytics verilerine göre, Karamollaoğlu’nun, 6-7 Mart tarihleri arasında en çok aranan lider konumuna geldiği kaydedildi.

‘TEMEL BEY’İN İLGİNÇ TAKİPÇİLERİ’

Milli Gazete yazarı Ahmet Yavuz ise ‘Temel Bey’in ilginç takipçileri!’ başlıklı yazısında, Yargıtay kayıtlarına göre son günlerde Saadet Partisi’ne on bin kişinin yeni üye olduğu, Karamollaoğlu’nun altı ay önce 24 bin takipçisinin olduğu Twitter’da, bu sayının dün akşam 90 bine ulaştığını belirtti.

Yavuz, “Her kesimden çok ilginç takipçileri de var! Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Sinan Ogan, Fidel Okan, Cüneyt Özdemir, Kadri Gürsel, Hüda Kaya, Özgür Özel, Ali Türkşen, Gülse Birsel sadece bir kaçı. Böyle giderse milyonluk hesaplara aday yani! Bunun dışında yine geçen hafta Google aramalarındaki liderler sıralamasında ilk defa bir lider Erdoğan’ı geçti. O lider, son zamanların en çok dinlenen parti genel başkanı Temel Karamollaoğlu oldu” dedi.

‘AKP ÇÖZÜM DEĞİL İTİFAK DERDİNDE’

Öte yandan Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın düzenlediği bir konferansa video konferans sistemiyle katılan Temel Karamollaoğlu, "Hükümet, ülke sorunlarına çözüm üretmek yerine ittifak derdine düştü" dedi.

Saadet Partisi olarak günlük siyasi çatışmaların içerisine girmeyi doğru bulmadıklarını ifade eden Karamollaoğlu, "Nereye bakacak olsak bir sorun var. Siz gençler, gelecek ve iş kaygısı içerisindesiniz. İktidarın bunlara bir çözüm üretmesi gerekirdi. Günlük çatışmalar ile problemlerimizi çözemeyiz" diye konuştu.


http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/akp-ittifaka-zorladi-o-kazancli-cikti-google-da-en-cok-h81240.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EVLENDİĞİ KADINLA İLGİLİ ÖĞRENDİĞİ ŞEY SOK ETTİ İki yüzlü olarak doğan Edward Mordake yaşadıklarına dayanamayıp intihar etti! BİR TARİH YOK OLUYOR! Yeni Şafak'tan Nihat Genç'e bomba destek