Anasayfa
13 Ocak 2018 ( 1106 izlenme )
Reklamlar

AKP'Lİ BAŞKAN'DAN DALGA GEÇER GİBİ AÇIKLAMA!..

AKP’Lİ BAŞKAN: BU MİLLETİ KANDIRDIM, BASIN YAZMIYOR

Trabzon'un Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, "Espri ve şaka ile karışık bir laf ediyorum, bütün basın yazıyor. Yahu ben vaat ettim, bu milleti kandırdım, size şunu bunu yapacağım dedim. Bugün itibarıyla seçime 14 ay kaldı. Bu vaatlerin hiçbirini yapmadım" dedi.

AK Partili Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti'nce Şalpazarı ilçesinde düzenlenen etkinliğe katılan gazetecilerle sohbet etti. 

Beşikdüzü ile ilgili seçim vaatlerini bugüne kadar yerine getirmediğini anlatan Bıçakçıoğlu, şöyle konuştu:

“SÖZ VERDİĞİM VAATLERİN HİÇBİRİNİ YAPMADIM”

"Trabzon, her geçen gün her konuda kan kaybediyor. Sorgulayan bir basın istiyorum. Fikri takibi olan bir basın istiyorum. Özellikle yerel basın ilçemde 35 mahalle var. Seçimden önce her mahalleye bir vaadim oldu. Daha bugüne kadar hiçbirini yapmadım. Ama bunu basının hiçbirisini yazmadı. 

“SİYASİLER DE VERDİĞİ SÖZLERİ TUTMADI”

Ben espri ve şaka ile karışık bir laf ediyorum, bütün basın yazıyor. Yahu ben vaat ettim, bu milleti kandırdım, size şunu bunu yapacağım dedim. Bugün itibarıyla seçime 14 ay kaldı. Ben bu vaatlerin hiçbirini yapmadım. Bu benim için olduğu gibi seçilen siyasilerimiz, vekillerimiz için de geçerli. Belediye başkanlarımızın hepsi için geçerli.''


“KÖY ENSTİTÜSÜ BİNASINA AHIR DEMİŞTİ”

Kent ve ilçede ilginç çıkışlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve son günlerde de Köy Enstitüleri'nden kalan yapıların yurt yapımı için yıkımındaki 'ahır' ifadesiyle yoğun tepkilere hedef olan Bıçakçıoğlu, basının hizmetleri ve vaatlerini sorgulamasını istedi.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyada bir ilk: Devlet 129 milyar lira verecek! Seçim yatırımları başladı Soyağacında daha eski tarihlere nasıl gidilir? YENİ KRİZ PATLAK VERDİ Şişman Değilsiniz – Sadece Bağırsaklarınızda Sıkışmış “DIŞKI” Var! Peki Bundan Nasıl Kurtulabilirsiniz?