Anasayfa
01 Ağustos 2018 ( 638 izlenme )
Reklamlar

Akp'li Hilal kaplandan Chp'lilere haddini aşan sözler

AKP'li, Erdoğancı sözde yazar Hilal Kaplan CHP'li seçmene hakaret etti: Şizofrenler!


Hilal Kaplan'ın "Muhalefetin halleri" (01 Ağustos 2018) başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle: 

"Tek başına kendi partisinden % 8 fazla oy alan İnce, bu gidişle yakında siyaset sahnesinden tamamen silinecek. Geride "81 ilde, 7 bölgede, Muharrem İnce " diye sayıklayan 'şizofrenler' kalacak gibi" 

 " Muharrem İnce , bir süre gerçekten Erdoğan'a rakip olabileceğini sandı. O yüzden 24 Haziran akşamının hüsranı ile insan içine bile çıkamadı.

Süreci doğru yönetemedi. "Parti örgütü gereğini yapar" dedi. "İstemem, yan cebimekoyun" diyerek örgütü de harekete geçiremedi. Kılıçdaroğlu'na rakip olduğunu ilan ederek işi sağlam tutmak yerine, kaçak dövüştü. Son anda televizyonlara çıkıp çağrı yaptı ama rüzgârın yönünü değiştirmeye yetmedi.

 Seçimden önce İnce'nin adaylığının Kılıçdaroğlu için bir "kazan-kazan" olacağını yazmıştık. Gelinen noktada bir taşla iki kuş vuran Kılıçdaroğlu, hem İnce'yi rakip olarak elemiş görünüyor hem de partideki koltuğunu sağlamlaştırmış oluyor. Bir sonraki kongrede, İnce taraftarı delegeleri de tasfiye ederse, değmeyin keyfine!

Olan yine CHP seçmenine oldu. Tek başına kendi partisinden % 8 fazla oy alan İnce, bu gidişle yakında siyaset sahnesinden tamamen silinecek. Geride "81 ilde, 7 bölgede, Muharrem İnce " diye sayıklayan 'şizofrenler' kalacak gibi.

@@@@


Yargıtay üyesinden Süleyman Soylu'ya FETÖ'cü iması

Yargıtay üyesinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya FETÖ'cü iması...

Yargıtay Üyesi Abdullah Yaman Facebook hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya FETÖ iması geldi.

Polis olan iki oğlu ihraç edilen Yaman, sosyal medyadan, “FETÖ’den ihraçlar kurayla belirlensin” başlığıyla bir yazı paylaştı.

Yaman, Cumhurbaşkanı Yaveri belirlenirken istihbarat çalışması yerine kur’a çekilse en fazla bir yaverin fetöcü çıkabileceğine hatta o kadar bile olmayabileceğine dikkat çekerek, FETÖ ile mücadelede de  “kur’a çekilmesini”öneren ironik bir paylaşımda bulundu.

Halk arasında “Bekri Mustafa” hikayesi olarak bilinen hikayeyi de paylaşımına taşıyan Yargıtay Hukuk Daire Üyesi Abdullah Yaman, FETÖ gerekçesiyle maruz kaldığı saldırılara, bu saldırıların arkasındaki ellerin geçmişteki FETÖ ile ilişkilerine ve örgüt liderine yaptıkları güzellemelere dikkat çekerek, “Ölmeye değil de cenazemin Bekri Mustafalar tarafından kaldırılmasınadır isyanım”vurgusunda bulundu.

Abdullah Yaman bu paylaşımının altına ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun FETÖ’yü övdüğü bir videoyu koyması dikkat çekti.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Böylesi görülmedi Trabzon'da büyük skandal! Henüz 3 yaşında büyük şok yaşadı Eve Erkek Alıp Kızını İlişkiye Zorladı' Kocam bana ne dediyse onu yaptım!" CÜBBELİ AÇTI AĞZINI... NURULLAH YUMDU GÖZÜNÜ... KAVGA BÜYÜK!.. neyi paylaşamadılar acaba