AKP'Lİ VEKİL BİZ HIRSIZ DEGİLİZ DEMİYORUZ ZATEN :)

26653 izlenme11 Kasım 2018
Reklamlar
17-25 Aralık operasyonları ile ilgili konuşurken dili sürçen AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz "Biz hırsız değiliz, demiyoruz" dedi. Muhalefet sıralarından alkış ve 'Allah söyletiyor Allah' sözleri yükseldi.

CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel'in 17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonuyla ilgili konuşmasının ardından AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz"Sayın Başkanım, biraz evvelki hatip konuşmasında özellikle "Siz 'Hırsız değiliz.' diyemiyorsunuz" Yine "Bunların yargılanmalarına neden engel oldunuz?" şeklinde grubumuza atfen hitapta bulunmuştur. Sataşmıştır, PKK'yla alakalı, özellikle o bölgede sivil ölümlerle ilgili yine bizleri suçlayıcı şekilde ithamda bulunmuştur. Müsaade ederseniz grubumuza sataşmadan dolayı söz almak istiyorum" diyerek söz aldı.

MUHALEFETTEN ALKIŞ....

Kürsüye çıkan İnceöz konuşması sırasında dili sürçünce "Biz hırsız değiliz, demiyoruz" dedi. Bunun üzerine muhalefet sıralarından alkışlar geldi 'Bravo. Allah söyletiyor Allah' sesleri yükseldi.

İlknur İnceöz konuşmasına devam ederek şunları söyledi: "Hırsız değiliz zaten, hırsız değiliz. Bu suçlamaları asla kabul etmiyoruz. 17-25 Aralık olduğu gün de aynı şeyi söyledim. Bu olaylar AK Parti iktidarına karşı, seçilmiş iktidara karşı, milletin iradesine karşı yapılmış bir operasyondu. Onun için de bu operasyonlara karşı olduğumuzu söyledik" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hatice Teyze, internet aşkına... Abdullatif Şener Açıkladı!..Erdoğan'a Büyük Şok! ŞOK! '20 siyle ilişkiye girdim! Şimdi bir hayaletle nişanlanıyorum' KARAMOLLAOĞLU'NDAN BÜYÜK UYARI!. Anlayan anladı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
3 ülkeden tehlikeli hamle... Türkiye'ye karşı harekete geçtiler!