Anasayfa
07 Kasım 2018 ( 127 izlenme )
Reklamlar

AKP'li Vekilin Sözleri Pes Dedirtti!

Yozgat'ta cezaevinde incelemelerde bulunan AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer 'Yakın zamanda açılışını yapacağımız bacasız fabrika

Yozgat Haberleri adlı Twitter hesabının aktardığına göre Yusuf Başer, bahsi geçen cezaevinin bu yıl sonunda tamamlanacağını söyledi.

"2 tane bin 540 kişilik T tipi kapalı cezaevimiz var. 960 kişilikte açık cezaevi olmak üzere toplam 2 bin 500 kapasiteli bir cezaevi. Burasının yaklaşık maliyeti 110 trilyon civarında. Burada kalan mahkum sayısı daha da fazla olacaktır" diyen Başer, güvenliğin sağlanması için bir tabur asker bulunacağını ifade etti.

Başer, "Buraya cezaevi müdürleri ve diğer personelleri de atanmış durumdadır. Bir taraftan da infaz memurları alımı devam ediyor. Burası bittiğinde Yozgat ekonomisine, esnafına da ciddi anlamda katkısı olacaktır" şeklinde konuştu.

Y

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

UEFA açıkladı! G.Saray'a kötü haber... Borçlarını ödeyemeyen esnaf "Eve ekmek götürecek param yok" diyerek intihar etti SONER YALÇIN YAZDI Kılıçdaroğlu hakkında bilinmeyen tek gerçek Tunceli’den bir başarı öyküsü daha… Koyun sağıp, çobanlık yapan Habib TEOG ikincisi