Anasayfa
09 Aralık 2017 ( 1963 izlenme )
Reklamlar

AKP'NİN BASTIĞI PARA BOZUK ÇIKTI!..

AKP'NİN BASTIĞI PARA BOZUK ÇIKTI!..

“Yılmaz Özdil Halk Arenası’nda ‘5 lira’nın sırrını açıkladı”


Usta gazeteci Uğur Dündar, Halk Arenası'nda "Yılmaz Özdil programı izlerken yanınızda 5'er lira bulundurun dedi. Niçin hepimizden 5 lira istedi?" dedi, Yılmaz Özdil ise nedenini açıkladı.

İşte Yılmaz Özdil’in anlatımıyla o ‘5 lira’nın sırrı:

“Reza Zarrab’dan önce bunu konuşalım. Bu, günlük yaşamda sürekli kullandığınız ve değeri düşen paramızın 5 liralık banknotu.”

“BU PARADAKİ DNA SARMALI YANLIŞ”

“2009’da AKP tarafından basıldı. Bu para bozuk. 2009 yılından beri bozuk. Atatürklü tarafı değil diğer tarafı… Buradaki DNA sarmalı yanlış. DNA sarmalının yanlış olduğunu söyleyen Nobelli profesörümüz Aziz Sancar.”

“PARAYI LİDYALILAR BULMUŞ, BOZUK PARAYI DA BUNLAR"

“Aziz Sancar henüz Nobel almamıştı. Merkez Bankası’nı arıyor. DNA sarmalı yanlış yönde konulmuş, paranız yalnış diyor. Bize kanı bozuk diyorlar ama bunları bastığı para bozuk. Parayı Lidyalılar bulmuş bozuk parayı da bunlar.”

"BU PARA İKTİSAT NOBELİ’NE ADAY OLUR"

"Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı Man Adası meselesi savcılıkta. Cumhurbaşkanı o para geldi dedi. Demekki 15 milyon dolar bir realite. Şirketin değeri 5 lira. 5 liralık şirket yılbaşı ikramiyesi kadar para ödemiş. Bu şirket kurulmuş 5 liraya, 20 gün sonra 60 milyonluk ödeme yapmış. Bunu Bill Gates bile katlayamadı. Bu para İktisat Nobeli’ne aday olur. Koleksiyon değeri var bu paranın.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Soylu’nun oğlu için flaş iddia: Erdoğan gözaltı talimatı verdi Kraldan çok kralcılığı oğlu içinmi? MEĞER Karaciğer Kanserinin Belirtisiymiş… EĞER Sizde de Varsa Hemen Doktora GİDİN… Ptt’de yaşanan büyük Skandal Sayıştay’ın hazırladığı rapor ile ortaya çıktı! ERDOĞAN: YARIN BAZI DEDİKODULAR BAŞLAYABİLİR