Anasayfa
01 Kasım 2018 ( 116 izlenme )
Reklamlar

AKP'YE KÖTÜ HABERİ VERDİ : BÜYÜK DÜŞÜŞ OLACAK

ORC Araştırma’nın sahibi Mehmet Murat Pösteki, yerel seçimin ittifaksız yapılması halinde AKP'nin oylarının düşeceğinisöyledi.

ORC Araştırma’nın sahibi Mehmet Murat Pösteki, yerel seçimin ittifaksız yapılması halinde AKP oylarının düşeceğini belirterek, “Analizleri ve araştırma sonuçlarını gördükçe hayretler içerisinde kaldım” dedi.

AKP ile MHP arasında yerel seçimde ittifak yapılmayacağı ilan edilmişti.

Twitter hesabından bir dizi açıklama yapan Pösteki, MHP’nin Bartın, Karabük, Isparta, Osmaniye, Adana ve Mersin’i kazanacağını iddia etti. Pösteki, MHP’nin Tokat, Çankırı, Afyon, Kütahya, Düzce, Kırıkkale, Niğde, Kastamonu, Aksaray, Uşak ve Zonguldak gibi illerde de ilk sırada yer aldığını öne sürdü


@@@@@@


MHP'NİN İSTANBUL İÇİN DÜŞÜNDÜĞÜ İSİMDEN İLK AÇIKLAMA!

MHP'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için sürpriz bir isim ortaya atıldı

NTV'nin aktardığına göre, parti kaynakları Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde Bedrettin Dalan isminin düşünüldüğünü belirtti.

Devlet Bahçeli'de geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "İstanbul'da da bir sürprizimiz olabilir. Onun için ileri günleri beklemek lazımdır" ifadelerini kullanmıştı.

A HABER: 'DALAN SİYASETE GİRMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM' DEDİ
A Haber'e konuşan Bedrettin Dalan'ın ise, "Şu an siyasete girmeyi düşünmüyorum. Siyaset benim için bitmiştir. Tekrar aday olmayacağım" dediği belirtildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP baklayı ağzından çıkardı! Hanefi Avcı’dan sık sık “Dış güçler” diyen Erdoğan’a tarihi ayar Haluk Levent’ten Yavuz Bingöl ve Mazhar Alanson’a cevap CHP'li Gürer'den şok açıklama: Satılan peynirlerin içinde kemik unu var