Anasayfa
22 Eylül 2018 ( 268 izlenme )
Reklamlar

AKP'ye yakın Haber7'den CHP'li Gürsel Tekin'e şok!

AKP'ye yakın Haber7'den CHP'li Gürsel Tekin'e şok!

 
Haber7'nin haberine göre: Kapalıçarşı önünde kepenk indirmiş dükkân fotoğrafları paylaşan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in oyunu çabuk bozuldu.

 
Haber7'de yer alan haber aynen şu satırlarla yer aldı : CHP’nin, ABD’nin ekonomik darbe girişimine destek amacıyla yaptığı algı operasyonlarına bir yenisi daha eklendi.

Kapalıçarşı’da sözde esnaf ziyareti yapan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, burada kapalı bir dükkanın önünde poz vererek "Kapalıçarşı’dayız. Kriz mriz yok. Satış yok. Esnaf mutsuz. Her yer kapalı. Tarihinin en kötü dönemi” mesajını paylaştı.

CUMA SAATİNDE GİDİP, "DÜKKANLAR KAPALI" YALANINI ORTAYA ATTI

Ancak Gürsel Tekin'in kurnazca yalanı kısa sürede ortaya çıktı. 

Tekin’in önünden fotoğraf paylaştığı dükkanın bir çalışanı, Gürsel Tekin’in iddialarını yalanladı.

Haber7'ye konuşan dükkan çalışanı, “Yalan, öyle bir şey yok. Bizim faaliyetimiz devam ediyor. Kendisi cuma namazı vaktinde geldi. Cumadan sonra yemek için burada yarım saatlik bir boşluk olur, ondan sonra burası çalışmaya devam ediyor. Hatta her gün 18.30’a kadar açığız. Gürsel Tekin algı yapmaya çalışıyor” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akşener fena çarptı!.. 'AMERİKALI KAYYUM' İran adres gösterdi ortalık fena karışacak Deniz Gezmiş ve Abdullah Gül Arasındaki İlişkiyi Biliyor Musunuz ? ASELSAN CİNAYETLERİNİ AYDINLATACAK ŞOK İTİRAF