Anasayfa
09 Mart 2018 ( 438 izlenme )
Reklamlar

Akp'ye yaranmak için Chp'ye saldırıyor Perinçek

PERİÇEK'TEN ŞOK CHP AÇIKLAMASI

Vatan partisi genel başkanı Doğu perinçek Chp'yi karalamaya başladı.
İşte o haber 


Perinçek CHP ile yaptıkları ittifak görüşmelerini anlattı
Antalya'da yaptığı basın toplantısında 1 Kasım öncesi CHP ile yaptıkları ittifak görüşmelerine değinen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, o dönem Kılıçdaroğlu'na PKK ile mücadeleyi önerdiklerini aldıkları cevabın ise 'Fay hatlarını çatlatırız.' Yani 'PKK'nın üzerine yürümek Türkiye'yi böler.' olduğunu söyledi.

Perinçek CHP ile yaptıkları ittifak görüşmelerini anlattı
Perinçek, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin olağanüstü bir döneme girdiğine
Vurgu yaptı.
Türkiye'nin bir vatan savaşı verdiğine işaret eden Perinçek, "Önümüzde olanlar, arkada olanlar olmayacak. Türkiye büyük kararlar verecek, büyük çözümler önünde duruyor." dedi.
Türkiye'nin gerçek gündeminin konuşulan ittifaklar olmadığını belirten Perinçek, gerçek gündemin teröre karşı mücadele ve vatan bütünlüğü olduğunu dile getirdi.

CHP ile 1 Kasım 2015'teki seçim öncesinde yürüttükleri ittifak görüşmelerine değinen Perinçek, şu ifadeleri kullandı:

"CHP ile ittifakın neden olmadığını söyleyeyim. Biz birinci mesele olarak CHP'ye PKK ile mücadeleyi önerdik. 1 Kasım seçiminden önce dedik ki 'Birinci maddeye PKK ile mücadeleyi koyalım.' Terörü bitirmek Türkiye'nin temel meselesidir. Bize verdikleri cevap yazılı ve altında Kemal Kılıçdaroğlu'nun imzası var. Bize şunu söylediler, 'Fay hatlarını çatlatırız.' Yani 'PKK'nın üzerine yürümek Türkiye'yi böler.' dediler. Asıl PKK'nın üzerine yürümek Türkiye'yi birleştiriyor. Onun yüzünden CHP Türkiye'nin geleceğinde yoktur."

CHP'nin bugün de HDP ile kol kola girmekten vazgeçmediğini ileri süren Perinçek, "CHP'nin aklı fikri HDP'de, PKK'da. PKK'yı getirip hükümet yapacak." dedi.

Seçim ittifakının hükümet olmak için yapıldığına dikkati çeken Perinçek, CHP'nin PKK-HDP ile ittifak yapmasının, PKK ile FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'i Amerika'dan getirip Türkiye'yi ortaklaşa yönetmeleri anlamına geldiğini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Dönem Cesur Filmlerin Yıldızıydı, Artık Darülaceze'de! Tüberküloz Nedir, Belirtileri Nelerdir? Diş ağrısından duramıyorsanız bunu mutlaka deneyin. Ereksiyon testi dehşeti ortaya çıkardı! İş yerine gelen 4 yaşındaki çocuğa...