Anasayfa
14 Aralık 2017 ( 5254 izlenme )
Reklamlar

AKP yöneticisi Hıristiyan olduğunu açıkladı "Ben artık Hz. İsa’ya inanıyorum..."

İslamcı görüşleriyle bilinen bir dönem AKP'nin Kayseri İl Başkan Yardımcılığı ile yöneticilik de yapan Mehmet Akif Kum din değiştirip Hıristiyan oldu.

Konuyu sorduğumuz Mehmet Akif Kum, haberi doğrulayarak “Üniversite yıllarımdan beri din konusunda yaptığım araştırmalar neticesinde bir tercih yapıp Hıristiyan oldum. Bunda ne var? Ateistler kadar kötü değil ya, onlar hiçbir şeye inanmıyor.  Tanıdığım ateist insanlar var, ateist olduklarını bile söyleyemiyorlar! Bunları söylemek cesaret ister. Ben artık Hz. İsa’ya inanıyorum” dedi.


Mehmet Akif Kum, NTV’de Gökay Otyam’ın hazırlayıp sunduğu ‘Ekonomi Notları’ isimli programda Anadolu’da Markalaşma Trendi konusunu ele alarak boy göstermişti. Mehmet Akif Kum’un ayrıca, Recep Mamur’un Sahibi olduğu, Doğan Havur’un da Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Kayseri Merkezli TV 1 isimli televizyon kanalında geçmişte “İşin İçinden” isimli bir programı da hazırlayıp sunduğu biliniyor.

Kaynak

https://odatv.com/akp-yoneticisi-hiristiyan-oldugunu-acikladi-1412171200_m.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rus Dışişleri'nden son dakika Türkiye açıklaması! ÖLDÜRDÜ AMA NE OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE EVDEN KAÇTI Abdullah Gül ile Deniz Gezmiş Arasındaki İlişkiyi Duymuş muydunuz ? 'Bakıcı ilanıyla' tecavüz davasında flaş karar