Anasayfa
02 Ocak 2018 ( 740 izlenme )
Reklamlar

AKŞENER AÇIKLADI... ÖZTÜRK YAZDI... HAVA DUMAN!..

AKŞENER: SİLAHLI EĞİTİM KAMPLARI KURULDUĞU HABERLERİ GELİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Tokat ve Konya'da silahlı eğitim kampları olduğu iddiasını gündeme getirdi.

Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk'e konuşan Akşener, son dönemlerde uzun namlulu  silahlarla bazı kişilerin ortalıkta dolaştığını ve bunlarla ilgili çok önemli iddialar olduğunu söylerken şu ifadeleri kullandı:

SİLAHLI EĞİTİM KAMPLARI HABERLERİ DOLAŞIYOR"

 "Örneğin Tokat ve Konya'da silahlı eğitim kampları bulunduğunu duyuyoruz, bu iddialar söyleniyor. Araştırılsın ve bize bilgi verilsin. Bunların seçim döneminde rol alacakları, istenmeyen bir sonuç çıkması halinde karışıklık yaratacakları yolunda yoğun söylentiler var."

"ŞİMDİDEN UYARIYORUZ"

" Bunlardan birisi de Sadat diye bir yapı. İnanın Sadat da diğer yapılar da benim için toz zerresidir. Bu malum yapılar insanları çatışmaların içerisine sürükleyecekler. Şimdiden uyarıyorum ve önlem alınmasını istiyorum."

Akşener, sözlerine şöyle devam etti:

"BU SADATLA VATANDAŞA KORKU SALMAK İSTİYORLAR"

"Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili yapılan anketlerde 50+1'i ferah ferah göremiyorlar o yüzden AKP'de asabiyet var. Vatandaş ‘Hile olacak, oy kullansak ne olur' dememeli. Seçmeni sandıktan uzak tutmak istiyorlar. ‘Sandık başlarını Sadat'çılar tutacak, falanca silahlı örgüt tutacakmış' diye vatandaşa korku aşılıyorlar. "

"ÜLKEYE HUZURU GETİRECEĞİZ"

"Ben de her fırsatta onlara ‘korkmayın' diyorum. Korku kelimesi sinsi şekilde insanların ilklerine işleyen bir kelime olmuş. Bizim huzura ihtiyacımız var bunu da sağlayacağız.”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bir dönem kendisi için konulmuş bariyerleri unutup, şimdi başkasına bariyerler koyma çabası içinde olduğunu savunan Akşener;

'KAPI ZİLİNE BASMAMIZI DA ENGELLEYEMEZLER YA'

“Kapının ziline basmamızı da engelleyemezler ya. Geçmişte AKP'nin de sistemi buydu. Evlere girmekti. Ama şimdi onlar külliyeye, saraya kapanmış durumda. Bir apartmana girince herkes duyuyor, akrabaları duyuyor. Bizleri nasıl engelleyeceksiniz” dedi.

'İYİ PARTİ HEPSİNE ALTERNATİF"

“Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi 15 Temmuz 2018'de” diyen Akşener, bu iddiasının gerekçesini şu sözlerle anlattı: Güneydoğuda bir PKK bir de AKP yumruğu var. İki taraf da kendisindensin ya düşmansın havasındalar seçmenin alternatife ihtiyacı var o da İYİ Parti. Diyarbakır'dan da milletvekili çıkaracağız. "
Kaynak: Yeniçağ
https://sarizeybekhaber.com/aksener-den-gundeme-bomba-gibi-dusen-iddia

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RUS YETKİLİDEN FLAŞ AÇIKLAMALAR Öz oğlunu boğarak öldüren baba ilk kez hakim karşısına çıktı. Söyledikleri kan dondurdu! Annenin sözleri ise herkesi ikinci kez şoke etti! TRUMP'A RESTİ GEÇTİ Sonuna kadar okuyun faydasını göreceksiniz