Anasayfa
24 Şubat 2018 ( 576 izlenme )
Reklamlar

AKŞENER'DEN GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN AÇIKLAMA!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin il binası açılışı için Hatay'da vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği açılış, miting havasında geçerken Akşener, konuşmasında hükümete yüklendi.Hükümetin tarım politikalarını sert bir dille eleştiren Meral Akşener, şeker fabrikalarının özelleştirme kararına da tepki gösterdi.

Akşener'in açıklamaları şöyle:

"ŞEKER FABRİKASI TEPKİSİ"

"Biz şekere karıştırılan maddelerden şikâyet ederken, yurt dışından gelen ürünlerde çocuklarımızı zehirleyen maddelerden söz ederken bunlar milli mirasımız olan şeker fabrikalarını da elimizden almaya kalktı.


Amerika’dan Cargil istedi bizimkiler harekete geçti. Merkel tak istedi bizimkiler vermişti ya. Şimdi de Amerika istedi bizimkiler şeker fabrikalarını tak satışa çıkardı. 

Bunların yaptığı sadece iş bilmezlik değil. Hani kendilerini milli ittifaktan sayıyorlar da bize gayri milli diyorlar ya. 

Şeker fabrikalarının satılması hainliktir hainlik.

Referandum sürecinde bir bakanın dönemin HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a İmralı’daki bebek katili Abdullah Öcalan’ın kendi el yazısı imzası ile getirdiği referandumda ‘Evet’ deyin mesajını kim getirmiştir. Bunun arkasındayız. Bunun peşini bırakamayacağız.Sizinle küçük bir dedikodu yapayım, Sayın Erdoğan, Abdülhamit Han hazretlerinin idam edildiğini zannediyor. Dediğim gibi yüz sayfa tarih okumamıştır. 

"TİLLERSON'LA NE GÖRÜŞÜLDÜ"

Bizler şahsi çıkarlarımızı her zaman geri planda tuttuk. Şahsi çıkar demişken Sayın Erdoğan’a sesleniyorum. Tillerson'la gerçekleşen üç buçuk saatlik görüşmede neler konuşuldu. 

Reza Zarrab lafı açıldı mı? Onun serbest bırakılması için Şeker Fabrikalarını mı satışa çıkardınız? Suriye meselesi görüşüldü mü? Kıbrıs görüşüldü mü? 

Bizler bunu takipçisi olacağız ve hepsinin gereğini yapacağız siz de buradan dinleyin.Değerli İYİ Partililer bugünden itibaren kapı kapı, zil zil çevrenizdekilerle konuşacaksınız ve İYİ Partiyi anlatacaksınız. 

Allah yar ve yardımcınız olsun."

kaynak:yeniçağ

KIRMIZI BÜLTEN VAR... ELİN OĞLU CİRİTTE!..

Terör örgütü PYD'nin ele başlarından Salih Müslim, Çek Cumhuriyeti'ndeki bir otelde ortaya çıktı. Müslim'in burada iki defa toplantı yaptığı öğrenildi.

Afrin operasyonunda terör Örgütü PYD/PKK'nın büyük darbe almasından sonra PKK'nın Suriye uzantısı PYD'nin eşbaşkanı ve kırmızı listede arananlar arasında yer alan lideri Salih Müslim, Prag Marriot Hotel'de ortaya çıktı.

Sürekli  yer değiştiren Salih Müslim'in aynı otelde iki toplantı yaptığı anlaşıldı. 

10 GÜN ÖNCE BRÜKSEL'DE ORTAYA ÇIKMIŞTI

Türkiye tarafından kırmızı bültenle aranan Salih Müslim, Brüksel'de destek arayışına girdi. PKK'nın Suriye kolu olan PYD'nin kırmızı bültenle aranan liderlerinden Salih Müslim, destek arayışı için görüşmeler yaptı.

SALİH MÜSLİM KİMDİR?

1951 yılında Halep'te dünyaya gelen Salih Müslim doğma büyüme Suriyelidir. Kürt asıllı bir ailenin ferdi olan terör örgütü PYD'nin eşbaşkanı Salih Müslim Suriye Kürdistan Demokrat Partisi'ne katılmıştır. Daha sonra PKK'nın Suriye uzantısı PYD'nin eşbaşkanı  

olarak seçildi.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şok iddia: Adnan Oktar'ı AKP'li hangi bakan korudu? CHP’li Özel: Bu adam kim biliyor musunuz? AKP’YE BÜYÜK UYARI!.. Hükümetten Vatandaşlara İkramiye Müjdesi