Anasayfa
06 Mart 2018 ( 412 izlenme )
Reklamlar

AKŞENER’DEN TEK SORU… SARAY’DA HAVA DUMAN!.. AÇIKLAYIN

AKŞENER: ‘İNCİRLİK VE KÜRECİK’İ KAPATMAYI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?’

Partisinin kadın üyeleriyle bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul İl Başkanlığı’ndaki toplantıda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“İNCİRLİK NEDEN KAPATILMIYOR”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Sayın Erdoğan’a bir sorum var; ‘Amerika 20 yıldır Türkiye’de operasyon yapıyor’ deniliyor, çok uzun bir süre, bu operasyonla ilgili muhatap olduğunuz Dışişleri Bakanına soru sordunuz mu? Bunun sert tepki neticesinde bir Osmanlı tokadı atmayı düşünüyor musunuz? Bu Osmanlı tokadının karşılığı olarak İncirlik ve Kürecik’i kapatmayı düşünüyor musunuz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in açıklaması şöyle:

“ABD TERÖRİSTLERİ AFRİN’E KAYDIRIYOR”

“Önce Amerika ‘heyt Amerika’ oldu, Osmanlı tokadı atıldı. Sonra Dışişleri Bakanı Tillerson geldi, gizli saklı konuşuldu. Ertesi gün 14 şeker fabrikası satışa çıkarıldı. O soruyu devamlı soruyoruz. Fakat enteresan bir şey oldu, Pentagon’dan bir açıklama geldi, Dışişleri Bakanlığı ‘sert açıklama’ dedi. Saçmalamış. Bu Amerika Dışişleri Bakanı ile konuşurken, ikinci bir şans verdiğinizi ilan ederken, bu saçmalamaya yönelik konuyu kendisine sordunuz mu?”

‘İNCİRLİK VE KÜRECİK’İ KAPATMAYI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?’

“ Sayın Erdoğan’a bir sorum var; ‘Amerika 20 yıldır Türkiye’de operasyon yapıyor’ deniliyor, çok uzun bir süre, bu operasyonla ilgili muhatap olduğunuz Dışişleri Bakanına soru sordunuz mu? Bunun sert tepki neticesinde bir Osmanlı tokadı atmayı düşünüyor musunuz? Bu Osmanlı tokadının karşılığı olarak İncirlik ve Kürecik’i kapatmayı düşünüyor musunuz? Bu soruların cevaplarını alıncaya kadar devam edeceğiz. Şeker fabrikalarının da satışının durdurulmasına kadar bu mücadelemiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Deprem uzmanından “2019” uyarısı Trabzon'daki Fuhuş Baskınında Hayat Kadınları Bursa'nın Orhangazi ilçesinde iğrenç olay! Baba, enişte ve kuzenden ... Hergün Sofranıza Koyduğunuz Ürüne Dikkat! K-anser Riskini Artırıyor