Anasayfa
29 Eylül 2018 ( 300 izlenme )
Reklamlar

Akşener fena çarptı!.. 'AMERİKALI KAYYUM'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hazine Bakanı Berat Albayrak'ın Maliyet ve Dönüşüm Ofisi için Amerikan şirketi McKinsey ile çalışacaklarını açıklamasına tepki gösterdi.


YERLİ VE MİLLİ DEĞİL

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, McKinsey ile çalışma kararına ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sormazlar mı, o kadar yerli ve millî diye konuşurken nereden çıktı bu Amerikan şirketi diye?" ifadelerini kullandı. Hükümete yönelik eleştirilerde bulunan Akşener'in açıklamaları şöyle:

'AMERİKALI KAYYUM'

"Damat “ABD merkezli yönetim danışmanlığı şirketi McKinsey ile çalışmaya karar aldık” dedi. Sormazlar mı, o kadar yerli ve millî diye konuşurken nereden çıktı bu Amerikan şirketi diye? Devletin içini boşattılar, McKinsey adı altında ülkeyi IMF’ye teslim ettiler.Türkiye Cumhuriyeti’nin anahtarlarını Amerikalı kayyuma veriyorlar."

'MİLLET SİZİ AFFETMEYECEK'

 - TBMM kontrolü yok!- Sayıştay denetimi yok!- Merkez Bankası yok!
 - Yerli ve millî hiçbir kurumumuz yok! Beyler, Devletimizi yabancı ülkelere teslim ediyorsunuz. Türk Milleti sizi asla affetmeyecek!"

kaynak:yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. ÖZDİL BUGÜN YAZDI... SARAY'DA DUMAN DUMAN ÜSTÜNE!.. Evlendiğimden beri kaynanam evime ilk defa geliyordu. Soner Yalçın: “Muharrem İnce’yi niye yazmıyorsun” dediler yazdım işte.. Yel değirmenlerine karşı savaşan “Don Kişot!” bakın neler yazmiş Esra Erol Neye Uğradığını Şaşırdı