Home
10 Ağustos 2018 ( 682 izlenme )
Reklamlar

ALTI AYLIK ÇİFTİN İTİRAFI YARIŞMAYA DAMGA VURACAK! “KOCAMIN YANINDA ONU DA YATAĞA ALIYORUM”

ALTI AYLIK ÇİFTİN İTİRAFI YARIŞMAYA DAMGA VURACAK! “KOCAMIN YANINDA ONU DA YATAĞA ALIYORUM”



Ilker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım’ın çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümüne 6 aylık evli çiftin yatak odası itirafı damga vuracak.

FOX TV ekranlarında İlker Ayrık’ın sunumuyla ekrana gelen ‘Yaparsın Aşkım’ın çarşamba günü ekrana gelecek bölümüne Fulya ve Oğuzhan Zorlu isimli çiftin ilginç alışkanlıkları damga vuracak.

Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, “Kaçırmamak lazım” notunu düştü. İşte Mesut Yar’ın yazısındaki ilgili kısım; FOX’un yarışması “Yaparsın Aşkım”a bu hafta Fulya ve Oğuzhan Zorlu isimli bir çift katılacak.

Henüz altı aylık evli olan Zorlu çifti, Fulya’nın garip uyuma şekliyle izleyenleri eminim ki çok şaşırtacak… Saç kurutma makinesini yatakta çalıştırarak uyuyabildiğini söyleyen Fulya ve bu nedenle aylardır uykusuz kaldığını söyleyen eşi Oğuzhan’ın yaşadıkları programın sunucusu İlker Ayrık’ı da şoke edecek…

Youtube’dan fön makinesi sesi indirip, eşini bununla uyutmayı deneyen ama bir türlü başaramayan Oğuzhan’ın hikayesi çarşamba günü ekranda olacak. Çekimlerde şaşkınlığa uğrayan yapımcı dostlar uyardı, bu trajikomik hikayeyi kaçırmayın derim

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Japonların hastalıkları iyileştiren sırrı bu! Sabah uyanır uyanmaz… okumadan geçmeyiniz Kanseri silip süpürüyor Başkanlık yetersiz kalıyor daha neler istiyor bakın.. Ptt'de yaşanan büyük Skandal Sayıştay'ın hazırladığı rapor ile ortaya çıktı! Kayıtsız kalmayın bu duruma!