Anasayfa
01 Şubat 2018 ( 290 izlenme )
Reklamlar

Altın Süt – ZERDEÇAL SÜT KARIŞIMI Karaciğeriniz yenilenecek, hazmınız kolaylaşacak

Karaciğeriniz yenilenecek, hazmınız kolaylaşacakAltın Süt Tam Bir Şifa Deposu – ZERDEÇAL SÜT MUCİZESİ

Yalnızca iki malzeme ile hazırlanan altın süt karışımı bir çok hastalığa karşı şifa sağlıyor. Kolon, sinir sistemi ve kemik dokusu için oldukça faydalı bir karışım olan altın süt aynı zamanda eklem ağrıları tedavisinde bitkisel bir takviye olarak tercih ediliyor.


Romatizma ve artrite gibi eklem hastalıklarında tedavi edici özellik gösteriyor. Aynı zamanda altın süt bağışıklık sistemini güçlendiren özelliği sayesinde kansere yakalanma riskini azaltıyor ve kansere karşı vücutta koruma sağlıyor.

Zerdeçal, süt ve su birleşimiyle oluşan karışım karaciğeri temizlemede, vücutta ki toksinleri temizleme de ve sindirim sistemini düzene sokmada yardımcı oluyor.

Altın Süt Nasıl Hazırlanır?
Malzemeler:
* 40 gram zerdeçal (yaklaşık 3 yemek kaşığı)
* 1 su bardağından biraz daha az su (100-150 ml su)
* Süt

Altın Süt Tarifi: İlk olarak su ve toz zerdeçal karıştırılır. Ardından ocağa alınarak yaklaşık 8 dakika kadar pişirilir. Karışım macun kıvamına gelecektir. Eğer katı bir kıvamda olursa bir miktar daha su ilave edebilirsiniz. Macun kıvamına geldikten sonra ocağın altını kapatın. Hazırladığınız bu karışımı 40 gün boyunca buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

* Zerdeçal ve su ile hazırladığınız bu macundan her gün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa 1 çay kaşığı macunu 1 bardak süt ile karıştırarak tüketmelisiniz. Dilerseniz altın sütünüzü bal ile tatlandırabilirsiniz. Düzenli kullandığınızda daha etkili ve hızla faydasını göreceksiniz.


****************************

El Ayak Terlemesine Kırkkilit Adaçayı Kürü

Özellikle stres halinde daha çok etkisini gösteren el ve ayak terlemesinden Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın tarifini vermiş olduğu kırkkilit otu, adaçayı ve aslan pençesi ile hazırlanan kür sayesinde kurtulmanız artık mümkün. Düzenli olarak uyguladığınızda çok faydasını göreceğiniz bu kürün tüm ayrıntıları yazımızda…

Her yaş ve cinsiyette görülebilen el ve ayak terleme sorunu genetik olarak da nesilden nesile aktarılan bir problemdir. Dünya’da daha çok Japonlarda görülmüş ve aktarılmaya devam etmektedir. El ve ayak terlemesinin bir çok sebebi olabilir. Eğer çok aşırı bir terleme gerçekleşiyorsa terlemenin sebebini tespit etmek için mutlaka doktora görünmenizi tavsiye ederiz.

Genellikle çocukluk zamanlarında başlayan bu durum strese bağlı olarak da zaman zaman çoğalmaktadır. Psikolojik etkiler, heyecan veya terlemenin hatırlanması ile bile kendini gösterebilen bir rahatsızlıktır. El ayak terlemesi yaşayan hastaların ilk olarak Endokrinoloji uzmanına muayene olmasını tavsiye ederiz. Hastalığın asıl sebebi öğrenilmeli buna uygun tedavi yöntemleri belirlenmelidir.


Eğer sizde el ve ayak terlemesi yaşıyor, bu durumdan rahatsızsanız ve el ve ayak terlemesi için bitkisel çözümarıyorsanız da mutlaka İbrahim Saraçoğlu’nun bu kürünü uygulayın.

El ve Ayak Terlemeleri Önleyici Kür

El ve Ayak Terlemelerini Önleyen Kürün Yapılışı için Gerekli Malzemeler:

  • 1 tutam kırkkilit otu
  • 1 tutam adaçayı
  • 1 tutam testeredişli aslan pençesi
  • 1 bardak klorsuz su

El ve Ayak Terlemeleri Önleyici Kür Nasıl Hazırlanır?

1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1 tutam kırkkilit otu, 1 tutam adaçayı ve 1 tutam testere dişli aslanpençesi otu ilave edilir. Karışım yaklaşık olarak 7-8 dakika kaynatılır. 7-8 dakika sonra ocağın altını kapattın ve karışımı ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzerek içebilirsiniz.

Kırkkilit, Adaçayı ve Aslan Pençesi İle El ve Ayak Terlemesi Önleyici Kür Nasıl Uygulanır?

Hazırlamış olduğunuz el ayak terlemesi kürünü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulamalısınız. 1 ay boyunca düzenli olarak uygulayın. Dipnot: Her gün taze olarak hazırlayın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

IMF'ye verecektik Mc Kinsey'e muhtaç kaldık PARTİYİ İŞTE BÖYLE BÖYLE ZOR DURUMDA BIRAKIYOR Yandaşlara kurulan sofraların faturası halka kesiliyor! Yandastan Aynı gemide degiliz diyenlere lağım faresi benzetmesi.. Bizimle aynı “gemide” seyahat eden lağım fareleri ise Türkiye´ye destek açıklamaları çoğaldıkça çıldıracak gibiler...