Home
13 Aralık 2017 ( 14765 izlenme )
Reklamlar

Ankara’da gecenin bombası: görevden alındı

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde 3 milyar bütçeye sahip ASKİ’nin Genel Müdürü Necmettin Tahiroğlu’nu Belediye Başkanı Mustafa Tuna görevden aldı. Tahiroğlu’nun yerine Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Cumali Kınacı getirildi.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Melih Gökçek döneminin bürokratlarını değiştirmeye devam ediyor. Daha önce 250 kişilik yönetim değişikliği listesini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sunduğu kulislere yansıyan Tuna’nın son değişikliği 3 milyar TL bütçeye sahip Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) ile ilgili oldu. 

Bu kapsamda ASKİ Genel Müdürü Necmettin Tahiroğlu görevinden alındı.

Tahiroğlu’nun yerine ise Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Cumali Kınacı getirildi.

ŞİRKETLERDE DE DEĞİŞİM GELİYOR

Kulislerde Tuna’nın Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketlerinde de büyük yönetim değişiklikleri yapacağı konuşuluyor.

Mustafa Tuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir yıl süre verdiği Ankara fuar alanıyla ilgili de bu akşam saatlerinde TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve ATO Başkanı Gürsel Baran ile bir görüşme yaptı.

 http://www.hurriyet.com.tr/ankarada-gecenin-bombasi-dev-kurumun-genel-muduru-gorevden-alindi-40677535?utm_source=Facebook&utm_medium=post&utm_campaign=ankarada-gecenin-bombasi-dev-kurumun-genel-muduru-gorevden-alindi-40677535&utm_term=post

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN'DAN BÜYÜK SATIŞ!.. BAHÇELİ ŞOKTA! Vatandaşların dikkatine! Kuduz alarmı verildi AKCİĞER SAĞLIĞINIZI KORUYUN - KİMSE DİKKAT ETMİYOR ÖNEMSEMİYORDU ORTALIK FENA KARIŞACAK İŞTE O KANIT …