Anasayfa
08 Temmuz 2018 ( 2229 izlenme )
Reklamlar

Ankaraya birden bomba gibi düşen Hulusi bombası olacak iş değil

HULUSİ AKAR İDDİASI ANKARA'YA DÜŞTÜ!


Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yardımcısı olacağı öne sürüldü. Sabah'ta yazan Mahmut Övür, "Yeni dönem sürpriz isimler" başlıklı yazısında konuyla ilgili şu iddiada bulundu:

"Şimdi artık partili olmayan bakanlarımızla bir kabine oluşturuyoruz." Bu yaklaşımdan anlaşılan, bakanların partili kimliklerinin olmaması. Böylece günlerdir adları yazılan, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Süleyman Soylu, Abdulhamit Gül, Mevlüt Çavuşoğlu ve Ahmet Arslan gibi devletin ana omurgasını oluşturan bakanlıkları iyi bilen bu isimleri en azından bir süre milletvekili olarak izleyebiliriz.”

“AKAR CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI OLABİLİR"


“Bu isimler olmazsa kimler olur? Kulislerde o kadar çok isimden söz ediliyor ki... Ama önce konuşulan en çarpıcı değişime ve isme değinelim. Değişimin adresi TSK, isim de Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar. Yeni sistemde Cumhurbaşkanı yardımcılarından birinin Akar olacağı öngörülüyor.”

“YERİNE O İSİM GELEBİLİR"

“Eğer Akar oraya geçerse boşalacak koltuğa da Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in getirileceğine kesin gözüyle bakılıyor. Ama en sürpriz isim onun yerine kimin getirileceğinde... Sıkı durun, bu isim 24 Haziran seçim sürecinde CHP adayı Muharrem İnce'nin haksız biçimde "Apoletini sökeceğim" diyerek eleştirdiği 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel... Temel, Kara Kuvvetleri Komutanı yapılarak bir anlamda İnce'ye de cevap verilmiş olacak."

Kaynak: haberayyıldız

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kısa Bir Hayat Dersi: Bu Hikayedeki ‘Kötü’ Erkek Mi Yoksa Kadın Mı? Genç Kızın Anlattıkları d-eh-şe-te Düşürdü Aykut Erdoğdu yolsuzluk bağlantılarını belgeleriyle anlattı ERDOĞAN ANKET YAPTI: ZARF İÇİNDE 3 İSİM