Anasayfa
12 Ekim 2018 ( 93 izlenme )
Reklamlar

Anne Kendini Ve 3 Çocuğunu Öldürüyor: Polis Raporundan Çıkan Gerçek Herkesi Şok Ediyor

Anne 3 Çocuğunu Öldürüp İntihar Ediyor: Polis Raporundan Çıkan Gerçek Herkesi Şok Ediyor

Bazen hayatın ne kadar çılgın olduğunu hatırlarız. Sadece bir saniyede tüm dünyanız değişebilir ve bunu durdurmak için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Ancak en kötüsü arasında, ebeveynler çocuklarını kaybettiklerinde olmalıdır. Çünkü sadece sevgili çocuklarımızda hayatta kalmamalıyız. Yetişkin olsalar da kendileriyle ilgileneceğiz ve kendimizi yöneteceğiz. Elimizden geldiğince. 

Ama ne yazık ki her zaman böyle olmayacak. Bazen etkileyebileceğimiz hiçbir şey yoktur. Bazen yüzlerce insanın hayatını değiştirebilecek ölümcül bir hata.
 

Bir buçuk yıldan biraz daha uzun bir süre önce, birden çok yaşındaki Erin Van Horn, parktan eve dönüyordu. 40 yaşındaki Oklahoma City, harika bir günün ardından sonra arabayla eve gidiyorlardı
Çocuklardan üçü kendinin, diğer üçü de arkadaşının çocuklarıydı


Ama Erin arabanın kendi sürücüsünden başka bir şey düşünmüş gibi görünüyordu ve aniden kaza yaptı

Erin, muhtemelen ihmalkarlık yüzünden kamyonun önündeki kamyonu görmedi

Yüksek hızda meydana gelen inanılmaz derecede şiddetli bir çarpışma oldu.

Tulsa World tarafından yayınlanan bir rapora göre , kaza Erin'in ihmalinden kaynaklanmalıdır.


10 yaşındaki Zac Van Horn, 13 yaşındaki Elizabeth Edwards ve 11 yaşındaki Beck Kitterman kazada Erin Van Horn ile birlikte öldüler.

Erkeklerin emniyet kemeri yoktu.

Her ikisi de 13 yaşında olan Lauren Van Horn ve Isabella Kitterman ciddi yaralanmalarla hastaneye kaldırıldı. Samantha Van Horn, 7 yaşında hafif yaralanmalar yaşadı.


Trooper Dwight Durant'ın polis teşkilatı KFOR Kanal 4'e yaptığı demeçte, "Kamyonun kasabadan arkaya koştuğu zaman kamyonun sağ şeritte durma işaretinde durduğu görülüyor ."

Kamyon sürücüsü, 45 yaşındaki Arash Zarezadeh, kaza meydana geldiğinde herhangi bir kural ihlal yapmadı. Hasarsız idare etti.

Muhtemelen kazadan kaçınılmıştı.


Her şey olduğunda her zaman trajik olur. Özellikle önlenince.

Açıkçası, Erin hiçbir şey yapmadı, ama arabanızda altı çocuğunuz olduğunda dikkat dağıtmak kolaydır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ASELSAN cinayetlerini aydınlatacak itiraf "FETÖ emretti öldürdüm" Papaz çıktı!.. 'ERDOĞAN VİDEOSU REKORA KOŞUYOR' AKLA ŞOK!.. FETÖ'YÜ DEVLETE BAKIN KİM SIZDIRMIŞ... 25 yaşındaki genç inandı ve başardı! Uçağı...