Anasayfa
24 Ocak 2018 ( 1083 izlenme )
Reklamlar

Annesi dalga geçmesinler diye yalvarırdım

Görenleri şaşkına çeviren olay, sıradışı tedavi! 500 binde 1 görülüyor...

Çin'de Xiao Yan'ın yüzündeki ölümcül lekenin çıkartılması için sıradışı bir teknik uygulandı!

Çin'de yüzünde doğum lekesiyle doğan Xiao Yan, lekenin kanserleşme riski yüzünden tedavi oldu. Genç kızın yüzündeki dokunun büyütülmesi için yüzüne dört tane balon implant yerleştirildi..


Yüzündeki tehlikeli doğum lekesinin çıkartılması i çin sıradışı bir yöntem uygulandı. Yüzüne yumurta büyüklüğünde dört tane balon implant takılarak, cildi genişletildi ve leke alındı. 

İngiliz gazete Daily Mail'de yer alan habere göre; 23 yaşındaki Xiao Yan'ın yüzündeki dokuyu büyütmek için farklı bir tedavi şekli uygulandı. Doğumsal bu leke, 500 binden bir kişide görülüyor.

Xiao Yan'ın annesi, kızının yüzündeki lekeler yüzünden dalga konusu olduğunu, bu yüzden de dalga geçmemeleri için köylülere yalvardığını söyledi.

Genç kızın tedavisinin ilk aşaması için 100.000 yuan (58 bin 60 TL) ödendi.Yan, "Yüzümdeki büyük siyah lekeye rağmen çocukluğumda arkadaşlarımla oynamaktan keyif aldım" dedi.

Fakat genç kız büyüdükçe, farklı olduğunun farkına vardığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Kendim için üzülüyordum ama ailemin desteğiyle büyüdüm. Şimdi ise çok daha olumluyum."


Haber Türk 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Başkanlık yetersiz kalıyor daha neler istiyor bakın.. Trump'ın Papazı hırsız çıktı Yok Böyle Makam Aracı Sayısı! O 'Öğretmen'e soruşturma açıldı! Açıklama yaptı: Haklıyım!