ARINÇ PAYLAŞTI... AKP'YE ZARRAB BOMBASI...

1555 izlenme21 Aralık 2017
Reklamlar
Arınç kendi paylaştı inceden inceden akp'ye vurdu kurnaz 

ARINÇ: BEN OLSAM PLAKET VERMEZDİM, KOVARDIM

ARINÇ: NUMAN BEYİN DÜŞTÜĞÜ ŞU HALE BAKIN

Başbakan eski Yardımcısı Bülent Arınç, ABD’de yargılanırken “itirafçı” olan Reza Zarrab ile ilgili dikkat çeken sözler söyledi...

Arınç, Manisa Medya TV’de 10 Aralık’ta yaptığı açıklamaları bugün sosyal medya hesabından paylaştı.


Arınç, Zarrab'ın dönemin Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin elinden aldığı ihracat ödülünü eleştirdi.

“BEN OLSAM PLAKET VERMEZDİM”

“Zarrab’a plaket vermemek lazımdı. Benim elim gitmezdi, vermezdim. Bunları öngörmek lazım. Türk bayrağı önünde adamı ‘sen çok iyi bir adamsın, bak Türkiye’nin cari açığını düşürmüşsün’ dememek lazımdı” ifadelerini kullanan, Arınç’ın “Benim yanıma gelip ‘hükümet sözcüm size bir hediye getirdim’ deseydi onun kafasında parçalardım” demesi dikkat çekti.

“BEN OLSAM KOVARDIM”

Dönemin Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından Sarraf’a ödül verilmesi için de Arınç, “Onu kapıdan kovardım. Bu yüzden kimse de kapımı çalmadı. Bu nasıl olabilir? 

"NUMAN BEYİN DÜŞTÜĞÜ HALE BAKIN

Şimdi Numan beyin (Kurtulmuş) düştüğü hale bakın. Adama plaket veriyor. Benim elim gitmezdi, vermezdim. Bunları öngörmek lazım. Bu adam kim, ben bu adama neden plaket vereceğim? Bu adamın meşruluğu Ebru Gündeş’in kocası olmaktan geliyor. Banane?” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Odatv
http://bilgeturkhaber.com/arinc-tan-akp-ye-zarrab-bombasi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YEDİ İLDE MUVAZZAF ASKERLERE ŞOK! AK PARTİLİ VEKİLİN DARBE GÜNÜ KARARGAHTA NE İŞİ VAR? "Kılıçdaroğlu, Beştepe'ye telefon açıp 'Bravo başkanım' diyecek mi?” Ey erenler, biraz da verin mehteri Kemal Bey aşkına! TÜRKİYE’Yİ İŞGAL EDERİZ – BU ADAMA CEVABIN NE… KÜSTAH TEHDİT

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Savcı bile isyan etti.. Erdoğana hakaretten 78 yaşındaki dedeye verilen cezaya