ARINÇ PAYLAŞTI... AKP'YE ZARRAB BOMBASI...

1550 izlenme21 Aralık 2017
Reklamlar
Arınç kendi paylaştı inceden inceden akp'ye vurdu kurnaz 

ARINÇ: BEN OLSAM PLAKET VERMEZDİM, KOVARDIM

ARINÇ: NUMAN BEYİN DÜŞTÜĞÜ ŞU HALE BAKIN

Başbakan eski Yardımcısı Bülent Arınç, ABD’de yargılanırken “itirafçı” olan Reza Zarrab ile ilgili dikkat çeken sözler söyledi...

Arınç, Manisa Medya TV’de 10 Aralık’ta yaptığı açıklamaları bugün sosyal medya hesabından paylaştı.


Arınç, Zarrab'ın dönemin Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin elinden aldığı ihracat ödülünü eleştirdi.

“BEN OLSAM PLAKET VERMEZDİM”

“Zarrab’a plaket vermemek lazımdı. Benim elim gitmezdi, vermezdim. Bunları öngörmek lazım. Türk bayrağı önünde adamı ‘sen çok iyi bir adamsın, bak Türkiye’nin cari açığını düşürmüşsün’ dememek lazımdı” ifadelerini kullanan, Arınç’ın “Benim yanıma gelip ‘hükümet sözcüm size bir hediye getirdim’ deseydi onun kafasında parçalardım” demesi dikkat çekti.

“BEN OLSAM KOVARDIM”

Dönemin Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından Sarraf’a ödül verilmesi için de Arınç, “Onu kapıdan kovardım. Bu yüzden kimse de kapımı çalmadı. Bu nasıl olabilir? 

"NUMAN BEYİN DÜŞTÜĞÜ HALE BAKIN

Şimdi Numan beyin (Kurtulmuş) düştüğü hale bakın. Adama plaket veriyor. Benim elim gitmezdi, vermezdim. Bunları öngörmek lazım. Bu adam kim, ben bu adama neden plaket vereceğim? Bu adamın meşruluğu Ebru Gündeş’in kocası olmaktan geliyor. Banane?” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Odatv
http://bilgeturkhaber.com/arinc-tan-akp-ye-zarrab-bombasi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyada en çok görülen hastalıklar arasında. Kurtuluşu yok denilse de bir formülü var İltihap ve Şişkinliğe Karşı Savaşan Yiyecekler 'İslam'da yılbaşı değil; öldürmek, çalmak, iftira atmak, tecavüz, rüşvet haramdır...' KİRACIYIM DEDİ TAPULAR OĞULLARININ ÜZERİNE ÇIKTI.. büyük saltanat

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Suriyeliler Akp’den Akıl Almaz Kıyak Böylesini Görmemiştik.!