Anasayfa
29 Ekim 2018 ( 408 izlenme )
Reklamlar

ATATÜRK'Ü YOK SAYDILAR

ATATÜRK'Ü YOK SAYDILAR

Diyanet’ten kurucusuna büyük ayıp!

 
Diyanet kanalında Ata'ya ve Cumhuriyet'e yer verilmedi.

 
Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre, tüm televizyon kanallarında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gece yarısından itibaren sağ üst köşede Atatürk ve Türk Bayrağı yer alırken, Diyanet Televizyonu yalnızca Türk Bayrağı logosu koymakla yetindi. Diyanet TV'nin Atatürk’ü yok saymasına, İYİ Parti'den tepki geldi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, “Diyanet TV 29 Ekim yayınında sadece Türk Bayrağı logosu ile yayın yapıyor. Atatürk’ün fotosunu koymuyor. Diyanet İşleri Başkanı, başında olduğun kurumu rahmetli Atatürk kurdu. Allah’tan korkmaz, kuldan ve tarihten utanmazlık nasıl olur derseniz böyle olur” diyerek Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’a ve Diyanet TV'ye tepki gösterdi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

‘İşte Kılıçdaroğlu’nun kafasındaki isim’ Mütevaziliği ile Şimdikilerden Çok Farklı Bir Lider: Erdal İnönü.. örnek lider kesinlikle okuyunuz "AHMET ALTAN İŞTE BUDUR!” UTANMADAN BUNLARI YAZMIŞ Atatürk’ün bir ilkesi yoktu. Bir diktatördü. Katı bir adamdı, çok ihtiraslıydı. Durmuş Yılmaz'dan HÜKÜMET'E UYARI!