Anasayfa
21 Ağustos 2018 ( 2404 izlenme )
Reklamlar

Aynı Sedyede H-a-staneye Götürüldü

Aynı Sedyede H-a-staneye Götürüldü
Aynı Sedye de Hastaneye Götürüldü Çin’de h-a-yat kadını, c-i-nsel i-l-işki yaşadığı adamın ö-l-mesi üzerine tıpta çok nadir görülen bir sendroma yakalanarak, c-i-nsel organların ayrılmaması sonucu sıkışarak hastaneye beraber gitmek zorunda kaldı.

Çin’de yaşanan tuhaf olayda kadın, c-i-nsel i-l-işki esnasında ölen p-a-rtnerine yapışık halde kaldı. Hayat k+adını olduğu öğrenilen kadın ö-l-en adamdan kendini kurtaramayınca gelen ambulans ikisini sedyeye beraber koyup götürmek zorunda kaldı.

Doktorlar durumun p-e-nis captivus adı verilen bir durum sebebiyle gerçekleştiğini açıkladı. Bu durum, ilişki sırasında v-a-j-inadaki kasların p-e-nisi her zamankilerden çok daha sıkı bir şekilde sıkıştırmasıyla ortaya çıkan ve nadir görülen bir durumdur.

Adam ve kadının ismi açıklanmazken, ikilinin ambulansa götürülürken çekilen video ülkede büyük ilgi çekti. Adamın üstünde duran kadının üstü bir örtü ile örtüldü.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EKMEĞİNE MARGARİN SÜRÜP YİYEN BİR NESİL, ŞİMDİ KALP DAMAR HASTASI OLDU." AKP'den Cübbeli'yi kızdıracak açıklama: Yeni Fethullahçıları bitirelim İnanamayacaksınız Ama Ölümden Sonra Yaşam Kanıtlandı! TABİKI BİR İDDİA .. Erdoğan'ın Lozan dosyalarını Kadir Mısıroğlu mu hazırlayacak...