Anasayfa
21 Ağustos 2018 ( 2418 izlenme )
Reklamlar

Aynı Sedyede H-a-staneye Götürüldü

Aynı Sedyede H-a-staneye Götürüldü
Aynı Sedye de Hastaneye Götürüldü Çin’de h-a-yat kadını, c-i-nsel i-l-işki yaşadığı adamın ö-l-mesi üzerine tıpta çok nadir görülen bir sendroma yakalanarak, c-i-nsel organların ayrılmaması sonucu sıkışarak hastaneye beraber gitmek zorunda kaldı.

Çin’de yaşanan tuhaf olayda kadın, c-i-nsel i-l-işki esnasında ölen p-a-rtnerine yapışık halde kaldı. Hayat k+adını olduğu öğrenilen kadın ö-l-en adamdan kendini kurtaramayınca gelen ambulans ikisini sedyeye beraber koyup götürmek zorunda kaldı.

Doktorlar durumun p-e-nis captivus adı verilen bir durum sebebiyle gerçekleştiğini açıkladı. Bu durum, ilişki sırasında v-a-j-inadaki kasların p-e-nisi her zamankilerden çok daha sıkı bir şekilde sıkıştırmasıyla ortaya çıkan ve nadir görülen bir durumdur.

Adam ve kadının ismi açıklanmazken, ikilinin ambulansa götürülürken çekilen video ülkede büyük ilgi çekti. Adamın üstünde duran kadının üstü bir örtü ile örtüldü.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil'den Muhteşem bir yazı! Siyasilere fena kapak yaptı İLİŞKİDEN MEMNUN KALMADIM DİYEREK KADINA DEH-ŞE-Tİ YAŞATTI... YAHUDİ’NİN TOHUM OYUNU: Gramı altın değerinde ama bedava dağıtılıyor BANKAYA KOŞTULAR !