Home
19 Mart 2018 ( 4180 izlenme )
Reklamlar

Ayşen Gruda’dan Coşkun Sabah’a: AYAR ÜSTÜNE AYAR.. Coşkun Sabah'tan Aysen Guruda'ya saygısızlık

Ayşen Gruda’dan Coşkun Sabah’a: Gidin az ötede oynayın

Ayşen Gruda, kendisine "Bilgisizliğinizi çenenizle kapatmaya, örtmeye çalışmayın" diyen Coşkun Sabah'a yanıt verdi: "Gidin az ötede oynayın buradan size prim çıkmaz..."

Sanatçı Ayşen Gruda, MESAM başkanlığına getirilen Coşkun Sabah’a “Gidin az ötede oynayın, buradan size prim çıkmaz” tepkisi verdi.

Gruda, “Elimde olsa Twitter’ı yasaklarım” diyen Sabah’a, Twitter’dan “Ne oldum şeysi olmuş bunlar Allah sizlere fırsat vermesin” yazmıştı.

‘AYŞEN GRUDA DENEN ŞEY…’

Coşkun, Gruda’ya yanıt olarak Twitter’dan “Ayşen Gruda denen şey, Mesam başkan ve yönetiminin maaş almadığını bilmiyorsanız susun lütfen, bilgisizliğinizi çenenizle kapatmaya, örtmeye çalışmayın. Mesam hizmeti sadece bir amme hizmetidir, bilginize” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Gruda, “Coşkun (bey) ben sizin maaş alıp almadığınız konusunda bir söylemim olmadı. Maaş, para alamıyorsunuz diye benim üzerimden yetkililerden maaş mı istiyorsunuz? Gidin az ötede oynayın buradan size prim çıkmaz… Beyefendi yetkim olsa Twitter’ı kapatırım diyor ama Twitter’dan faydalanıp bana laf yetiştiriyor, muhteşem kafa” yanıtı verdi.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O bile anladı.Demedik mi Ahmet? EMEKLİ ORAMİRAL NUSRET GÜNER'DEN CAN ALICI UYARI!.. Ey hükümet ses ver 10 yaşındaki kızını taciz eden sapık komşusunu öldüren baba için alkışlanacak karar! AKP FATURASI: 726 ŞEHİT! HEPSİ DE HALK ÇOCUĞU..