Bahçeli'nin görüntüleri ortaya çıktı Buna ne diyecek Bahçeli..

50710 izlenme06 Ağustos 2018
Reklamlar
Türkiye 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine giderken AKP ile ittifak yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, FETÖ lideri Fethullah Gülen ile ilgili çok dikkat çeken bir konuşması ortaya çıktı

Bahçeli’nin geçmiş yıllarda yaptığı bir konuşmada FETÖ Lideri Fethullah Gülen’i savunduğu sözler duyuluyor. FETÖ’nün kapatılan Bugün televizyonunda yayınlanan görüntülerde, Bahçeli, “Pensilvanya Pensilvanya nedir bu Pensilvanya. Bu nasıl bir acımasızlıktır. Yaşını başını almış bir zata bu kadar hakaret yapılabilir mi” ifadelerini kullanıyor.

'17-25 ARALIK2IN HESABINI SORMAZSAM...'

Bahçeli, 2015 yılında da firari Can Dündar'a röportaj vermiş, “17.25’i gösterdiğinde pilini çıkardım. Her gün bu takvime bakıyorum.Buradan da anlayabilirsiniz ki biz, 17 ve 25 Aralık’ın hesabının sorulması vaadimizden asla geri adım atmayız” demişti. Bahçeli birçok konuşmasında 'yolsuzlukların, hırsızlıkların hesabını sormazsam namerdim' ifadelerini kullanıştı.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Köylülerin 'viagra' isyanı.. köyü topluca etkiliyen viağra 2019 asgari ücret için ilk rakam açıklandı! 15 Temmuz Gazisi AKP'den istifa etti: Valiye pantolon indirmek için sokağa çıkmadım "'HAKLISIN' DEMEK YETMİYOR, HAKLININ YANINDA DURABİLİYOR MUSUNUZ?" Ünlü ilahiyatçıdan şok sözler! “AKP seçmeninin tanrısı Erdoğan'dır"

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Akciğerleri 3 günde temizleyen yöntem,,,