Bahçeli'nin görüntüleri ortaya çıktı Buna ne diyecek Bahçeli..

49235 izlenme06 Ağustos 2018
Reklamlar
Türkiye 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine giderken AKP ile ittifak yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, FETÖ lideri Fethullah Gülen ile ilgili çok dikkat çeken bir konuşması ortaya çıktı

Bahçeli’nin geçmiş yıllarda yaptığı bir konuşmada FETÖ Lideri Fethullah Gülen’i savunduğu sözler duyuluyor. FETÖ’nün kapatılan Bugün televizyonunda yayınlanan görüntülerde, Bahçeli, “Pensilvanya Pensilvanya nedir bu Pensilvanya. Bu nasıl bir acımasızlıktır. Yaşını başını almış bir zata bu kadar hakaret yapılabilir mi” ifadelerini kullanıyor.

'17-25 ARALIK2IN HESABINI SORMAZSAM...'

Bahçeli, 2015 yılında da firari Can Dündar'a röportaj vermiş, “17.25’i gösterdiğinde pilini çıkardım. Her gün bu takvime bakıyorum.Buradan da anlayabilirsiniz ki biz, 17 ve 25 Aralık’ın hesabının sorulması vaadimizden asla geri adım atmayız” demişti. Bahçeli birçok konuşmasında 'yolsuzlukların, hırsızlıkların hesabını sormazsam namerdim' ifadelerini kullanıştı.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

ALMANYA'DAN FLAŞ TÜRKİYE KARARI! UZATILMAYACAK Kılıçdaroğlu'ndan Gündeme Bomba Gibi Düşen Açıklama! "YAKINDA ONLARIN İSİMLERİNİ AÇIKLAYACAĞIZ" Limon, Tuz ve Karabiber ile İyileşen 5 Hastalık .. Milyoner sayısına göre en fazla göç veren ülke Türkiye!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SARAY'IN BÜTÇESİNİ BÖLÜN DAKİKAYA... BAKIN NE ÇIKIYOR... iyi izleyin asgari ücretle geçinip sarayı savunanlar