Anasayfa
16 Ocak 2018 ( 5348 izlenme )
Reklamlar

Berna Laçin: Cennet’e gider mi Allah bilir ama dilerim ki aynı yere gitmeyiz

Oyuncu Berna Laçin sosyal medya hesabından hayatını kaybeden Dilek Özçelik hakkında paylaşımda bulundu.

İnandığı doğruları hiç kimseden çekinmeden söyleyen ender isimlerden olan oyuncu Berna Laçin gündeme yönelik paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Siyasi hayata dair paylaşımlar yapmaktan geri durmayan Laçin, son olarak dün hayatını kaybeden Dilek Özçelik’le ilgili paylaşımda bulundu. Dönemin Bakanı Erdoğan Bayraktar’la, Dilek Özçelik’in sohbetini hatırlatan Laçin, Bayraktar’ın yaptıracağını açıkladığı cami üzerinden sert bir mesaj gönderdi.


İşte Berna Laçin’in yürek burkan o paylaşımı: “Dönemin Bakanı Erdoğan Bayraktar'dan, tedavisi için yardım istemişti Dilek, hatırladınız mı? Bayraktar da eline 100 lira sıkıştırıp başından savmıştı. “Ben dilenci değilim” demişti Dilek ve ağlayarak seslenmişti Bakan'a “Demek ki siz çaresizliği hiç tatmamışsınız”… Dilek Özçelik çaresizce hastalığına yenik düştü dün. Eski Bakan Bayraktar da 65 milyona camii yaptıracakmış şimdi. Cennet'e gider mi bu sayede orasını Allah bilir. Ama dilerim ki aynı yere gitmeyiz!”kaynak: sozcu.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİYARBAKIR'DA ERKEK TEMİZLİK İŞÇİSİNE T*CAVÜZ DEHŞETİ! "BAĞIRINCA AĞZIMI POŞETLE BAĞLADI" Türkiye'de ilk dünyada 3 .. ve sonuç HÜKÜMET'TEN VERGİ BORÇLARINA SÜRPRİZ AF! Büyük zevk sahibi İran Şahı Nasıreddin Kaçar’ın ibretlik haremi… :)