Anasayfa
15 Ocak 2018 ( 226 izlenme )
Reklamlar

Beyaz TV'de mide bulandıran itiraf: Eşimin burnundaki pisliği..

Beyaz TV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak Nur Viral’in sunumu ile yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında şoke eden anlar yaşand


Programa telefon bağlantısı ile katılan bir izleyici mide bulandıran bir itirafta bulundu. 5 yıllık evli ve 2 çocuğu olduğunu söyleyen izleyici, evlendiği günden itibaren eşinin burnundaki pisliği yediğini ve bunu gizlice gördüğünü söyledi. Stüdyodaki konuklar bu itiraf karşısında zor anlar yaşadı.
Milliyet'in haberine göre Sunucular kulaklarını tıkayarak itirafın etkisinden kurtulmaya çalışırken, kusmamak için de ecel terleri döktüler. 

Kocasına bakınca midesinin bulandığını ve sırf bu yüzden boşanabileceğini söyleyen kadın izleyici derdini Evlilik ve İlişki Terapisti Selin Karacehennem'e anlattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doğal müshil ile bağırsaklardan 3 kilo zehir atın.. denemekte fayda var Herkesin merak ettiği o isim İnce'nin kulağına neler söylediğini açıkladı Korkunc intikam Oğluna t.cavüz eden adamın çocuğuna oğluyla t.cavüz etti Nereye gidiyorsun Türkiye MHP'DEN PEŞ PEŞE ŞOK İSTİFA!