Home
15 Ocak 2018 ( 208 izlenme )
Reklamlar

Beyaz TV'de mide bulandıran itiraf: Eşimin burnundaki pisliği..

Beyaz TV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak Nur Viral’in sunumu ile yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında şoke eden anlar yaşand


Programa telefon bağlantısı ile katılan bir izleyici mide bulandıran bir itirafta bulundu. 5 yıllık evli ve 2 çocuğu olduğunu söyleyen izleyici, evlendiği günden itibaren eşinin burnundaki pisliği yediğini ve bunu gizlice gördüğünü söyledi. Stüdyodaki konuklar bu itiraf karşısında zor anlar yaşadı.
Milliyet'in haberine göre Sunucular kulaklarını tıkayarak itirafın etkisinden kurtulmaya çalışırken, kusmamak için de ecel terleri döktüler. 

Kocasına bakınca midesinin bulandığını ve sırf bu yüzden boşanabileceğini söyleyen kadın izleyici derdini Evlilik ve İlişki Terapisti Selin Karacehennem'e anlattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte Ak Partili Erdoğan karşıtlarıGazeteci – yazar, Cumhurbaşkanı Erdoğan karşıtı Ak Partili isimleri tek tek açıkladı. İşte haberin ayrıntıları; Bulgar Televizyonu yayın yaptı, AB Ayağa kalktı… Kanserin ilacı, Karahindiba: İşte Tarifi Almanya “Tanklarımızı kullanmayın” dedi, o Tümamiralden cevap geldi! ÇOCUKLAR O NEDENLE HASTA.. DERHAL KALDIRILMALI’