Anasayfa
01 Mart 2018 ( 959 izlenme )
Reklamlar

Bitmiyor!!! 11 öğrenc.ye t.cav.z etti, evinde 6 yatak bulundu!

Kayseri'de skandal. 51 yaşındaki basketbol koçu 14-16 yaşlarındaki 11 erkek çocuğa tecavüz etti.


Türkiye’nin dört bir yanından yürek yaralayan istismar haberleri gelmeye devam ediyor. Kayseri’de özel bir kolejin 51 yaşındaki sözleşmeli basketbol antrenörü, 11 erkek öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.


İstismara maruz kalan çocuklardan beşinin kentte faaliyetini sürdüren özel bir kolejin öğrencileri olduğu, skandalı ise kolejin rehberlik öğretmenlerinin ortaya çıkardığı ve yargıya taşıdığı öğrenildi.


EVİNDE 6 YATAK BULUNDU Kan donduran olay Kayseri’de yaşandı. Melikgazi İlçesi Çaybağları Mevkii’nde faaliyet gösteren bir özel kolejde, Eylül 2017’de Basketbol Takımı hocası olarak işe başlayan C.Y., Kayseri Adliyesi’nde çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Skandal, çocukları cinsel istismara uğrayan ailelerin Kayseri Cumhuriyet Savcılığı’na yaptığı şikâyetler üzerine ortaya çıktı. Çocuk İzlem Merkezi Adli Görüşme Odası’nda ifadeleri alınan mağdur çocukların anlattıkları şoke etti. Küçük yaştaki erkek öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan C.Y.’nin evinde yapılan aramada 6 ayrı yatak bulunduğu öğrenildi. C.Y.’nin, 51 yaşında olduğu hiç evlenmediği ve bekar yaşadığı öğrenildi.İstismara uğradıkları iddia edilen çocuklardan kolej öğrencisiydi. Söz konusu sözleşmeli antrenörün aralarında kolejin de bulunduğu Kayseri’deki bazı özel okulların öğrencilerine basketbol koçluğu yaptığı öğrenildi.

https://halkweb.com/bitmiyor-11-ogrenciye-tecavuz-etti-evinde-6-yatak-bulundu/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kadıköy'de Cumhuriyet Bayramı'nı sildiler! Bu kadarınada pes Kim Milyoner Olmak İster'de re.zil eden soru Eve Döndüğümde Sen Olma Bu haber sosyal medyayı salladı saatli maarif takvimi bugünü anlatıyor