Anasayfa
29 Eylül 2018 ( 1699 izlenme )
Reklamlar

Bölge bölge... yer yer... Sel, su baskını, hortum... 'YENİ UYARI'

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beklenen tropik fırtınaya karşı yeni uyarı yayınladı. Söz konusu fırtınanın İstanbul'u da etkileyeceği belirtilen uyarıda, "Sel, su baskını, yıldırım, hortum , ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır"


dendi.

PAZAR GÜNÜ GELİYOR

Meteoroloji'nin resmi internet sitesinde yayınlanan tropik fırtına uyarısında"Yapılan son değerlendirmelere göre; Orta Akdeniz üzerinde oluşan tropik fırtınanın, 30.09.2018 Pazar günü ülkemizin batı kesimlerini etkilemesi bekleniyor" dendi. Açıklama, şöyle devam etti:

SEL, SU BASKINI, HORTUM, YILDIRIM… TEDBİRLİ OLUN’

“Bu sistemle birlikte Ege'nin batısında (İzmir, Muğla, Aydın ve Manisa), Marmara'nın batısında (Çanakkale, Balıkesir, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne'nin güneyi ile batı kesimleri başta olmak üzere İstanbul'da) yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli (50-100 kg/m2), Çanakkale ve Muğla ile İzmir ve Balıkesir'in batı kesimlerinde yer yer aşırı (100 kg/m2 üzeri) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, hortum, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”

‘UYARILARI TAKİP EDİN’

“Tropik fırtınanın yön şiddet ve etkileyeceği alan konusundaki olası değişiklikler Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün güncel tahmin ve uyarılarından takip edilmelidir”.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞEKER HASTALARINA MÜJDE! 2 HAFTADA 9 KİLO VERİN HEM DE DİYABETE VEDA EDİN!! BÜLENT ARINÇ'TAN YILLAR SONRA ŞAŞIRTAN İTİRAF! Bu Sözlere Dikkat ! 15 Temmuzdaki Gibi Kıyamet Kopacak İşsizlik Maaşında Yeni Değişiklik! İşte herkesin bilmesi gereken yeni detay